Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

tulucy 10:50, 18 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wianki przepiękne. A ja szlifuję
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 11:42, 18 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kurcze, ja tu ze wszystkich sił wiosnę wołam, a za oknem śnieżyca...
No przedwiośnie na całego, jak dawniej bywało. Odzwyczailiśmy się
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:47, 18 mar 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
U mnie 10min temu śnieżyca, a teraz słońce Może do Ciebie też dzisiaj zawita
Kwiatki wszelakie wyjątkowo wesołe - wiosnę na pewno przywołają
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 11:47, 18 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)
Bardzo wiosennie we ogrodzie
.... i w domu
Alez cudne dekoracje, no szok ile tego... profesjonalna produkcja
Kasia, wymyśliłam, że zrobię 6 takich wianków . Więc ilości kwiatków faktycznie hurtowe
Jeden wianek już poleciał do Irlandii, dwa za chwilę wybiorą się na Dolny Śląsk, a trzy zostaną w rodzinie . Jest co robić, a czas goes by

mrokasia napisał(a)
Muszę iść oblukać swojego Ch.Lamont'a .
Wszystkie kwiatki ładne ale te dziergane są genialne! Zdolniacha z Ciebie .
No tak mnie wzięło Kolorów mi brakuje, ratuję się jak mogę

Wiolka5_7 napisał(a)
Piękna wiosna a robótki jeszcze piękniejsze zdolne masz łapki
Wiola, a mnie się zdaje, że wiosna szara i byle jaka Za pochwały dziękuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:51, 18 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Co za cudne dzierganki
Dziękuję

Kokesz napisał(a)
Fajne dzierganki mi tego talentu Bozia poskąpiła zazdroszczę trochę innym umiejętności szycia, szydełkowania i heklowania ale mnie absolutnie do tego nie ciągnie niestety.
Renia, a mnie ciągnęło od dzieciństwa Więc każdemu według potrzeb

Basieksp napisał(a)
Ale kolorowe te kwiatuszki szydełkowe ale te z ogrodu bardziej wyczekiwane
Tak, na te ogrodowe to czeka się ze wstrzymywanym oddechem - czy już? Już, już, idzie wiosna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Roocika 12:34, 18 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asiu, całkiem kolorowo masz w ogrodzie, a szydełkowo to dałaś czadu
Nas rano przywitał śnieg i jest śnieżyca...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
TAR 12:51, 18 mar 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
Asia ale juz u Ciebie ruszylo, moje fredzlowate czerwone oczary jeszcze nie sa az tak rozwiniete, krokusy ledwo co z ziemi wyszly o kalinach ani tym bardziej o wawrzynku jeszcze nie moge myslec. Uśpione wszystko. Za to bocian juz przylecial

Te szydełkowe dziela bardzo mi sie podobaja, u mnie juz oczy nie te i kręgosłup, bo cos tam dziergac umiem.
Za to przymierzam sie obecnie do wykonania kilku obrazów z mchu, po remoncie moje antracytowe ściany az proszą sie o taki akcent. W weekend jade na plaze pozbierać troche patyczkow i szyszuniek, mam cały słoj bursztynu uzbieranego przez meża, dokupie jeszcze paproci stabilizowanych i bede tworzyc florystyczne dziela no chyba, ze ogrod mnie pochlonie calkowicie, w co zaczynam powatpiewac, wena jak poszla w ub sezonie tak nie wrocila.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UlaB 13:08, 18 mar 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Asia, chyle czoła przed Twoimi robótkami ręcznymi. Świetnie wychodzą te wianki!! Nie chcesz zrobic na zamówienie?

Duzo juz masz kwiecia - u mnie na razie przebisniegi i powoli przylaszczki. Pierwsze krokusy pokazuja kolor w najbardziej osłonietym miejscu i zbierają sie ciemierniki. Kalina CH.L. w pąkach - to jej pierwszy rok u mnie, zobacze jak sie spisze. Czy napiszesz mi jaka to taka fajna dwubarwna odmiana oczara?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Helen 18:15, 18 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Asia, przepiękne wianuszki zazdraszczam chęci
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 21:20, 18 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Cudne te wianki! Niepowtarzalne. Ta depresja pozimowa bardzo służy Twojej kreatywności.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies