Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Kawa 08:38, 01 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej
ciekawa jestem tych ziemniaków w workach . juz kiedys myślałam żeby spróbować ale poczekam co Tobie wyjdzie
magnolia cudna
nie mam i nie będe mieć więc pooglądam pozachwycam sie u Ciebie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
TAR 09:04, 01 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Magara napisał(a)
to ja się wymoszczę na mojej grzędzie i poproszę o wsparcie psychologiczne - moja Genia stoi na tarasie, ustawiłam ją jak najbliżej domu, ziemka w donicy zasłonięta folią bąbelkową, donica obstawiona czym-się-dało (karton, worek z ziemią, wiadro), trzecia noc jest na minusie -5 do -7 da radę???


pewnie, ze da rade. jak opatulone pąki w futerku to nic jej nie grozi. moje magnolki niczym nie zabezpieczone, to samo klony palmowe stoja pod domkiem smietnikowym gdzie jest najcieplej. ale mimo to magnolki futerka nie zrzucaja, cwane bestie. kloniki powoli sie rozwijaja, dadza czadu, juz teraz widze, ze pieknosci
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 09:10, 01 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
hej
ciekawa jestem tych ziemniaków w workach . juz kiedys myślałam żeby spróbować ale poczekam co Tobie wyjdzie
magnolia cudna
nie mam i nie będe mieć więc pooglądam pozachwycam sie u Ciebie
Kami, Ty się tak nie zarzekaj... Ja też mówiłam - a po co mi magnolia, u Mamy za płotem rośnie osiem, wystarczy aż naddto.. Skończyło się tak, że kupiłam jedną, a następne dwie siedzą mi w głowie Moja Mama prawie się popłakała ze śmiechu

Ziemniaczki też chodziły za mną już od jakiegoś czasu. Niekorzystne okoliczności sprawiły, że zachciałam spróbować I tak sobie myślę, żeby posadzić je w dwóch rzutach i "wykopki" trochę rozciągnąć w czasie. Sama jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 09:34, 01 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
galgAsia napisał(a)
Kami, Ty się tak nie zarzekaj... Ja też mówiłam - a po co mi magnolia, u Mamy za płotem rośnie osiem, wystarczy aż naddto.. Skończyło się tak, że kupiłam jedną, a następne dwie siedzą mi w głowie Moja Mama prawie się popłakała ze śmiechu

Ziemniaczki też chodziły za mną już od jakiegoś czasu. Niekorzystne okoliczności sprawiły, że zachciałam spróbować I tak sobie myślę, żeby posadzić je w dwóch rzutach i "wykopki" trochę rozciągnąć w czasie. Sama jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie


ha, co do magnolii ja mialam 3 szt. i tez sie zarzekałam, ze wiecej juz nie chce. dokupilam 6 szt. z tym ze 1 szt. oddalam sasiadce. W sumie bede miec 8 i w planach jeszcze pewnie jakas dojdzie

Ale i tak sie pilnuje w tym roku karnie. Prawie nie mam co sadzic. Za to bede przesadzac i porzadkowac nasadzenia Chyba ten rok lajtowy bedzie w ogrodzie. Moze uda sie polozyc chodnik wokol skrzyn ogrodowych i uporzadkowac pryzme. Porozwozic reszte ziemi i na pryzmie zadolowac kloniki. Ten sezon bedzie raczej takim porzadkujacym.
Chociaz mezaty mnie zaskoczyl i chcialby zebym pokonczyla rabaty zeby szmaty nie bylo juz widac. A mnie sie chyba nie chce
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 09:36, 01 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przyjdą cieplejsze dni to i pracy w ogrodach będzie więcej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
UrsaMaior 10:08, 01 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
galgAsia napisał(a)
Wiem, że zanudzam z tą magnolią, ale ona sprawia mi taką radość , że muszę się nią podzielić


Piękna! Ja też kocham magnolie!
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 10:28, 01 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)


ha, co do magnolii ja mialam 3 szt. i tez sie zarzekałam, ze wiecej juz nie chce. dokupilam 6 szt. z tym ze 1 szt. oddalam sasiadce. W sumie bede miec 8 i w planach jeszcze pewnie jakas dojdzie

Ale i tak sie pilnuje w tym roku karnie. Prawie nie mam co sadzic. Za to bede przesadzac i porzadkowac nasadzenia Chyba ten rok lajtowy bedzie w ogrodzie. Moze uda sie polozyc chodnik wokol skrzyn ogrodowych i uporzadkowac pryzme. Porozwozic reszte ziemi i na pryzmie zadolowac kloniki. Ten sezon bedzie raczej takim porzadkujacym.
Chociaz mezaty mnie zaskoczyl i chcialby zebym pokonczyla rabaty zeby szmaty nie bylo juz widac. A mnie sie chyba nie chce
Kurcze, ja mam takie ambitne plany... a póki co, też mi się nie chce... Jak jestem w ogrodzie, to siadłabym na słonku i grzała się jak kot... Na razie można zwalić na pogodę, ale idzie ku dobremu. Oprócz tego - na epidemię... Która kiedyś - oby jak najszybciej! - się skończy... Muszę zrobić zakupy, a tu z robotą gorzej, nie chcę wyskakiwać z kasy w niepewny czas... Nic, będę hodować ziemniaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:28, 01 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Przyjdą cieplejsze dni to i pracy w ogrodach będzie więcej
Żeby tylko sił i ochoty też przybyło
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:30, 01 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
UrsaMaior napisał(a)


Piękna! Ja też kocham magnolie!
Dziś rano zajrzałam do niej przed wyjściem do pracy - za chwilę rozwinie się kolejny pąk , jeszcze piękniejszy od tego pierwszego, szturchniętego przez mróz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
UrsaMaior 11:37, 01 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Asia, bez fot się nie liczy!
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies