Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 19:28, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
No, Aśka, robią wrażenie te Twoje rozsady . Może i mnie kiedyś najdzie . Na razie zamierzam wysiać lub wsadzić coś prosto do gruntu. I tak będzie to dla mnie mega wyzwanie i eksperyment .
Oj tam, oj tam, trzeba spróbować To będzie wielka PRZYGODA
To na początek poszukaj cebulę dymkę i posadź Jak urośnie cebula duża, wykopiesz - ot i cała filozofia. A obok cebuli możesz wysiać marchewkę - one się wzajemnie wspierają i pomagają zwalczać szkodniki koleżanki
I masz początek upraw i początek allelopatii.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dominika11 19:45, 31 mar 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Piękne młode roślinki wspaniały żłobek, a może już przedszkole roślinkowe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
galgAsia 19:48, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiem, że zanudzam z tą magnolią, ale ona sprawia mi taką radość , że muszę się nią podzielić

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:51, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dominika11 napisał(a)
Piękne młode roślinki wspaniały żłobek, a może już przedszkole roślinkowe
No co Ty, to już przedszkole, średniaki albo i starszaki Jak poflancowane, to znaczy że już są prawie dorosłe
Lubię ten moment po przesadzeniu, kiedy na chwilę zastygają w bezruchu, a potem zaczynają rosnąć na wyścigi, rozpychając się w swoich własnych doniczusiach
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:54, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dominika11 19:54, 31 mar 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Dziel się dziel. Magnolia piękna
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
galgAsia 19:55, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja ją uwielbiam

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 20:06, 31 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Śliczna ta magnolia, tfu, tfu. Na pewno sobie ją kupię. Kiedyś. Mała jest to miejsce dla niej znajdę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 20:18, 31 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Dorii napisał(a)
W tym roku pierwszy raz nie wysiałam porów i selerów. Nie bardzo mi się udają i w zeszłym roku i tak mama mi kupowała flance. Teraz nie wiem gdzie kupię a do mamy pewnie jechać nie będę, heh.


Jesteś teraz na wsi. Przy okazji zakupów jajek zapytaj gospodynie, czy ktoś w okolicy nie produkuje rozsad. Ci miejscowi z reguły wiedzą.
Sama skorzystam z tej metody.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:21, 31 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
galgAsia napisał(a)
Ja ją uwielbiam



Przechodnie i ci z naprzeciwległych okien pewnie też! Zawsze to coś optymistycznego na widoku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies