Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

mrokasia 10:52, 03 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Rano było pochmurno i szaro. Liczyłam na obiecywany deszcz. A tu kicha, wyszło słońce, ale wiatr lodowaty dalej wieje...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 11:04, 03 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
mrokasia napisał(a)
Rano było pochmurno i szaro. Liczyłam na obiecywany deszcz. A tu kicha, wyszło słońce, ale wiatr lodowaty dalej wieje...

No właśnie
Ogrodnikowi to nigdy się nie dogodzi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
deszczowymaj 11:09, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiu.. u nas od niedzieli ma być ładnie cieplutko ,wczoraj też było w miarę i udało się na dwie godzinki podjechać do ogrodu troszkę posprzątałam i takie tam ..

..ale powiem Ci ,że boje się i jest mi smutno bo wiem ,że niedługo już nie będę mogła jechać do ogrodu ..zazdroszczę bardzo wszystkim Tym, którzy ogród mają na (miejscu)



____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kawa 11:36, 03 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
magnolia cudna rzeczywiście ale foty łysego mnie powaliły!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:39, 03 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
galgAsia napisał(a)
Kami, Ty się tak nie zarzekaj... Ja też mówiłam - a po co mi magnolia, u Mamy za płotem rośnie osiem, wystarczy aż naddto.. Skończyło się tak, że kupiłam jedną, a następne dwie siedzą mi w głowie Moja Mama prawie się popłakała ze śmiechu

Ziemniaczki też chodziły za mną już od jakiegoś czasu. Niekorzystne okoliczności sprawiły, że zachciałam spróbować I tak sobie myślę, żeby posadzić je w dwóch rzutach i "wykopki" trochę rozciągnąć w czasie. Sama jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie

Asik no nie zarzekam się ale - mnie po protu magnolie nie lubią miałam 2 i zdechły chyba póki co warunki mam nieodpowiednie


Tarciu - ja nie wierzę że ci się nie chce, myślę że nie jednym nas jeszcze zaskoczysz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 11:47, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)
No właśnie.... gdzie to ocieplenie no chociaż piekne słońce to wiatr lodowaty
Siedzę w domu
Oj, ja dzisiaj wędrowałam do pracy opatulona po czubek głowy, ten wiatr potrafi wywiać z człowieka resztki ciepła... Może popołudniu się trochę uspokoi, to wpadnę do ogrodu chociaż na rekonensans
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:49, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Rano było pochmurno i szaro. Liczyłam na obiecywany deszcz. A tu kicha, wyszło słońce, ale wiatr lodowaty dalej wieje...
U mnie podobno ma padać w święta... a niech pada, i tak będziemy skazani na siedzenie w domu...
Ten wiatr to paskudztwo, on chyba bardziej wysusza niż słońce... I jeszcze dodatkowo chłodzi masakrycznie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 12:16, 03 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
U mnie znów za oknem wichura, zamieć i nie wiem co jeszcze. Brrrrrrrryyyyyy
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 12:32, 03 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7587
u mnie tylko duje ale slonecznie, za to połówek stwierdzil ze rosliny wysuszone i podlewa doniczki i skrzynie z truskawkami. jedyny pozytyw z home office. boszzz jak mnie to juz wpienia, przyznaje ze jestem juz na ostatniej prostej zeby zwariowac. moja cierpliwosc chyba sie skonczyla. szary czlowiek z kazdej strony dostaje w d.. i jeszcze ta pogoda.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 12:40, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)
Asiu.. u nas od niedzieli ma być ładnie cieplutko ,wczoraj też było w miarę i udało się na dwie godzinki podjechać do ogrodu troszkę posprzątałam i takie tam ..

..ale powiem Ci ,że boje się i jest mi smutno bo wiem ,że niedługo już nie będę mogła jechać do ogrodu ..zazdroszczę bardzo wszystkim Tym, którzy ogród mają na (miejscu)



Asik, nie pozostaje nam nic innego, jak przetrwać. Ogródek poczeka, spoko
Ode mnie masz tyle zdjęć, ile się da, jeśli to może choć trochę pomóc
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies