Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 17:57, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
greg66 napisał(a)
Asiu miałem czarny bez tak oblepiony, no szok, jak zacząłem walczyć wręcz to odpuściłem ręce trudne do zmycia
Żeby do nich sięgnąć, musiałabym włazić na drabinę, a za tym nie przepadam... Więc nie dojdzie do rękoczynów Może innym razem
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 17:57, 02 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
galgAsia napisał(a)
Kasia, to tulipanowca pień A dlaczemu tak się zdziwiłaś?

A ile on ma lat ?
Niby wiem... ale jednak trochę strach
Mam tulipanowca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
galgAsia 17:59, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
wiklasia napisał(a)
Co to za klimat u Ciebie?
Bo u mnie:
- piwonie w wielkim zadumaniu czy już się pączkować czy też nie?
- jeżówki nieśmiało zadają sobie pytanie: to co, rośniemy? Można już? czy dalej śpimy?
- róże - z tymi ciut lepiej - za dni parę może coś zakwitnie.
Jedynie hosty rosną jak dobrze wyrobione ciasto/
Ale, ale... z pewnością masz znacznie więcej wody niż ja... W tym roku ma się albo ciepło i sucho, albo mokro i zimno... Tylko dwie opcje są dostępne, niestety... I nikt nie jest zadowolony
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:02, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)

A ile on ma lat ?
Niby wiem... ale jednak trochę strach
Mam tulipanowca
A dobre 30 będzie miał Chyba ze dwa razy trzeba go było dość radykalnie przyciąć, bo wichura go połamała, ale odbija bez problemu. Potem mogę znaleźć / zrobić zdjęcie całości, żebyś miała pogląd.
W upały nie do przecenienia Cała rodzina chowa się w jego cień
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
kwartet 18:13, 02 cze 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Diana, Dianusia(cmok) tak coś mi się zdaje że ja ją w zeszłym roku zakupiłam w celu pięcia się po Amanogawie i coś się pnie.A u ciebie to princess czy happy Diana?
Kasia tak się dopytuje czego to pień bo jest w posiadaniu tulipanowca i chyba nieco zaniemówiła na rozmiar tego pnia.
kwartet 18:13, 02 cze 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ach za wolno piszę
Gosiek33 19:42, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Wczoraj wieczorem tańczyłam z wiatrem , a i tak do domu przyniosłam upojną woń tymolu na sobie Młodą śliwkę pryskałam, o czereśni nawet nie pomyślałam...

Od Szwecji idzie fajna chmura, już minęła Bornholm... Śledzenie jej jest nad wyraz pasjonujące



Tia, kwitnące do mrozów roślinki nad wyraz są nudne w przeciwieństwie do śledzenia chmury...
Nawet śledzić mi się nie chce, za daleko do mnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 19:55, 02 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Też jak Kasya zwróciłam uwagę na pień "drzewka" i na odległość od domu, tiaa... I patrzę na mojego platana. Huśtawka na szczęście nie dotrzyma do czasu aż on tak podrośnie. Na szczęście
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 21:22, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
kwartet napisał(a)
Diana, Dianusia(cmok) tak coś mi się zdaje że ja ją w zeszłym roku zakupiłam w celu pięcia się po Amanogawie i coś się pnie.A u ciebie to princess czy happy Diana?
Kasia tak się dopytuje czego to pień bo jest w posiadaniu tulipanowca i chyba nieco zaniemówiła na rozmiar tego pnia.
To jest Princess Diana i jest piękna

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 21:24, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)



Tia, kwitnące do mrozów roślinki nad wyraz są nudne w przeciwieństwie do śledzenia chmury...
Nawet śledzić mi się nie chce, za daleko do mnie
Do mnie, jak się okazało, też miała za daleko... Asia nie doczekała . chmura po drodze rozpłynęła się
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies