Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 16:59, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To tak jak ja
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 17:19, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Leżę i podziwiam widoki

Niestety razem ze mną leży robota
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 18:02, 22 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
ty tak tu sie nie eksponuj i nie leż tylko do roboty , łopata czeka
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 19:00, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hamak głośniej wołał
Ale żeby nie było że ja tak ciągle to pokażę ścieżkę która kiedyś będzie trawiasta.


Ziemia pod trawkę się układa a ja jak nie leżę kopię pod rabatki.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 19:22, 22 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
dziewczyno, obys miala te trawiasta, u mnie sie nie sprawdzilo, zdeptana, zorana, ususzona, trza bylo schodki zrobic. a i ta przed schodkami ma sie marnie.zapobiegawczo juz pomysl o podescie albo jakichs chodniczkach (plastry drewna itp.) wkomponowane w trawie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosialuk 19:25, 22 wrz 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
No i ładnie. Mi jeszcze takiego hamaka brakuje, choć drzewa mam upatrzone. A robota nie zając.
Zdjęcia o świcie bardzo klimatyczne, wprawdzie wstaję o 5 tej, ale wtedy inne rzeczy zaprzątają moją uwagę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorii 19:58, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
dziewczyno, obys miala te trawiasta, u mnie sie nie sprawdzilo, zdeptana, zorana, ususzona, trza bylo schodki zrobic. a i ta przed schodkami ma sie marnie.zapobiegawczo juz pomysl o podescie albo jakichs chodniczkach (plastry drewna itp.) wkomponowane w trawie


Tam nie ma górki, ewentualnie ciut powyżej reszty trawnika. Jak się nie sprawdzi to coś wymyślę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 20:01, 22 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii, ten wschód piękny jest Warto wstać w środku nocy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 20:04, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Gosialuk napisał(a)
No i ładnie. Mi jeszcze takiego hamaka brakuje, choć drzewa mam upatrzone. A robota nie zając.
Zdjęcia o świcie bardzo klimatyczne, wprawdzie wstaję o 5 tej, ale wtedy inne rzeczy zaprzątają moją uwagę.

Dziękuję
Na szczęście nie wstaję o piątej, zdecydowanie nie jestem rannym ptaszkiem. Jak wstaję do pracy to też czasu nie ma na zdjęcia. Umyć się ubrać i w samochód by zdążyć przed korkami. Makijaż i śniadanie w biurze.
Antoś ciągle wstaję w nocy a takie widoki są z jego pokoju. Jak się obudzę a nie na śpiąco do niego idę to czasem mnie weźmie na sesję.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:08, 22 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
galgAsia napisał(a)
Dorii, ten wschód piękny jest Warto wstać w środku nocy

Dla mnie to zdecydowanie środek nocy ale też uważam że warto. Chciałam poleżeć na hamaku pod kocykiem i pokontemplować widoki ale zimno było i wilgotno od opadającej mgły więc wróciłam do łóżka.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies