Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 10:59, 10 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Ojej, to współczuję. Myślisz, że to reakcja organizmu na szczepienie!
Dużo sił i zdrówka życzę!
Trzeba faktycznie na chwilę odpuścić cięższe fizyczne prace, żeby nasze cielsko doszło do siebie, a potem będzie znowu dobrze!

Nie wiem czy na szczepienie, może rzeczywiście to tylko przypadkowy zbieg okoliczności że dzień po szczepieniu mnie dopadło.
Od marca jestem klapnięta. To nawet nie chodzi o to by ciężkich prac nie robić, są takie dni że najchętniej przespała bym cały. A zazwyczaj to do mniej więcej 15-16tej mam problem żeby cokolwiek zrobić bo dość że siły nie mam to nawet myśli ciężko zebrać. Ostatnio z tym lepiej ale co z tego jak teraz co chwila obolała jestem i tu już odpuścić wszystko muszę. A jak odpuści to nie wiem w co ręce włożyć, dom i ogród zapuszczone.

Na szczęście rabaty mam gęsto obsadzone to chwastami nie zarosły. Tylko skrzyp wywazi. Gorzej z miejscem na warzywnik którego w tym roku w całości nie zagospodarowałam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Ewa777 11:21, 10 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorii, współczuję chorób nękających Cię. Dbaj o siebie. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Te powikłana pokowidowe są straszne.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorii 12:19, 10 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dziękuję :-*
Są straszne, to prawda i niestety dość powszechne w różnym nasileniu. W moim przypadku gorsze niż sama choroba.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kasia1980 13:35, 10 sie 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Widoki bajeczne masz , pocztówki powinnaś drukować. Też mam spokój i nie chce mi się nigdzie wyjeżdżać. Te mgły masz nieziemskie.
____________________
Moja Sielanka
Dorii 15:50, 10 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Joann 23:13, 10 sie 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Dorii, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Przyznam szczerze, że ja też mam duży problem z zebraniem myśli, często zapominam słów podczas wypowiedzi, myśli mi uciekają w trakcie. Obserwuję to od czasu choroby, poza ogólnym uczuciem zmęczenia, które jakby już przechodzi. Dziwnie to brzmi, ale tak właśnie mam.
Widoki nieba masz cudne! Prawdziwa uczta dla oka!
____________________
Joanna Ogród długi
Roocika 23:25, 10 sie 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dorii napisał(a)

Dziękuję
Chciałabym ogarnąć to co pozaczynane, rozkopane, cały ten bajzel. Może wtedy dałabym radę spojrzeć innym okiem.
Niestety posypałam się nieco. Zaczęło się od chińskiego wirusa w marcu potem zupełny brak energii i siły na cokolwiek okazuje się że żelaza nie mam we krwi. Potem jeszcze po pierwszym szczepieniu, przypadkiem, zaostrzyła mi się przewlekła choroba jelit uśpiona od prawie trzech lat i od dwóch miesięcy już po raz trzeci antybiotykiem się ratuję a nawet zestawem tym razem.


Dorii, ładne masz już rabaty, bajzlu nie widać
Dużo zdrowia Ci życzę Kochana
Cierpię na autoimmunologiczną chorobę, jedną którą mam zdiagnozowaną, a wiadomo, że te choroby lubią chodzić parami. Na szczęście w remisji ale przed szczepieniem się bronię, nie wiem jak mój organizm zareaguje.
Buziaki i zdrowie posyłam...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 01:38, 11 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Tort mistrzowski Młodemu pomyślności, a Tobie dużo zdrówka Kochana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorii 11:20, 11 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Joann napisał(a)
Dorii, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Przyznam szczerze, że ja też mam duży problem z zebraniem myśli, często zapominam słów podczas wypowiedzi, myśli mi uciekają w trakcie. Obserwuję to od czasu choroby, poza ogólnym uczuciem zmęczenia, które jakby już przechodzi. Dziwnie to brzmi, ale tak właśnie mam.
Widoki nieba masz cudne! Prawdziwa uczta dla oka!

Dziękuję
Kompleks witaminy B lekarze zalecają przy takich obiawach, spróbuj może. Ja nie brałam, z początku trochę zlekceważyłam bo przecież zaraz samo przejdzie a teraz to i tak leki garściami biorę ale trzeba będzie bo też tak właśnie mam.
A widoki moje bardzo lubię i lubię je fotografować. Ciekawa zawsze jestem jakby zdjęcia wychodziły z fachowego sprzętu i fachowym okiem robione.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 11:24, 11 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Roocika napisał(a)


Dorii, ładne masz już rabaty, bajzlu nie widać
Dużo zdrowia Ci życzę Kochana
Cierpię na autoimmunologiczną chorobę, jedną którą mam zdiagnozowaną, a wiadomo, że te choroby lubią chodzić parami. Na szczęście w remisji ale przed szczepieniem się bronię, nie wiem jak mój organizm zareaguje.
Buziaki i zdrowie posyłam...

Dziękuję, staram się nie ujmować na zdjęciach ale czasem jednak się nie udaje
Współczuję choroby i niech w tej remisji już zostanie. Że szczepieniem się nie dziwię.
A chorowaliście?
Dziękuję :-*
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies