Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 17:32, 31 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
deszczowymaj napisał(a)


O.. a ten jak ładnie się ukrył klimatyczna miejscówka


Żeby go zobaczyć trzeba wejść pod płot Bo on tam chyba dla sąsiadów kwitnie a ode mnie się skrył za czosnkami ale że mam tam pod płotem ścieżkę by skarpę z chwastów ogarnąć to go wypatrzyłam.
A czosnki w tym roku koniecznie muszę wykopać i rozsadzić bo się mnożą na potęgę a przy okazji znaleźć im lepszą mniejscówkę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 18:50, 01 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Mam na imię Dorota i dzisiaj znów kupiłam rośliny.

Miałam kupić tylko dymkę ale przeca nie będę płacić za przesyłkę więcej niż wartość zamówienia więc dobrałam trochę cebul lili i mieczyków. Do tego kilka kłączy Dalii a miałam już je odpuścić bo zawsze pomyłki mam i to zdecydowanie na niekorzyść. W koszyku znalazła się jeszcze piwonia Sara Bernard, kilka irysów fioletowych i liatr. Więcej grzechów nie pamiętam.


Gdzie ją to posadzę? Trzeba będzie przechowalnik powiększyć bo rabaty nie gotowe.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 21:21, 01 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No to za to będzie 3 klapy na tyłek i do kąta , żebyś się nad sobą zastanowiła
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 23:23, 01 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Dorii, karny jeżyk jak nic
Na pocieszenie Ci powiem, że zgłosiłam się na ochotnika jako ten co jutro jedzie po zakupy spożywcze - musiałam się nakombinować, rożnych argumentów użyć, mniej lub bardziej logicznych, ale wygrałam Ukryłam argument koronny - w markecie są bratki, a doszłam do wniosku, że te parę sztuk, które kupiłam ostatnio to zdecydowanie za mało
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Dorii 10:48, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
galgAsia napisał(a)
No to za to będzie 3 klapy na tyłek i do kąta , żebyś się nad sobą zastanowiła


Już się zastanowiłam!!!!!!!
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 10:53, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Magara napisał(a)
Dorii, karny jeżyk jak nic
Na pocieszenie Ci powiem, że zgłosiłam się na ochotnika jako ten co jutro jedzie po zakupy spożywcze - musiałam się nakombinować, rożnych argumentów użyć, mniej lub bardziej logicznych, ale wygrałam Ukryłam argument koronny - w markecie są bratki, a doszłam do wniosku, że te parę sztuk, które kupiłam ostatnio to zdecydowanie za mało


Heh ja na zakupach od trzech tygodni nie byłam a w L i B pewnie co rusz jak nie roślinki to doniczki i takie tam ogrodowe. Mąż i tak pełną siate wozi bo co kilka dni jeździ to mu już głowy nie zawracam. Może i ja kolejnym razem zgłoszę się na ochotnika. Już nie kaszlę to mnie może nie zlinczują.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 11:22, 02 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729


No nieee..nie wierzę brak mi słów
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorii 11:50, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A wszystko przez dymkę co ją zapomniałam do koszyka wpakować gdy nasionka zamawiałam
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:47, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Od kilku dni chlebek sama piekę. Drożdżowy co prawda ale i tak pycha. I na e trzeba codziennie do sklepu jechać by mieć świeży.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 16:03, 02 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
ja w weekend upieklam bezglutenowy, byl ohydny, nawet bylo mi szkoda ptakow tym truc, wyladowal na komposcie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies