Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

mrokasia 15:57, 27 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
No tak, żule tv nie oglądają, radia nie słuchają i gazet nie czytają (nie mówiąc o internecie) to nic o zakazie zgromadzeń nie wiedzą... . Mam nadzieję, że w odpowiedniej odległości sobie uskuteczniałaś te rozmówki
A swoją drogą - zrywać darń po ciemku, no no .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
deszczowymaj 19:49, 27 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
U mnie jezowki tez sie pokazuja Za to chyba dwie agastache zanikly... hmm..


Ajcik miejmy nadzieję ,że jeszcze wystawią noski szkoda by było takich pięknotek

zaraz ..zaraz ..u mnie jeszcze smacznie śpią krwawnice może one z tej samej rodziny ? późno startujących
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 19:52, 27 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sarenka napisał(a)

Dla mnie tez to dziwne uczucie.
Nie mam pomysłu jaka na szerokość ma być ta rabata i jaki ma mieć kształt. Myślę i myślę, ale nie wymyśliłam. Jutro będzie co robić ,a potem może zacznę działać


Jutro ma być cudowna pogoda trzeba to wykorzystać koniecznie

Może uda mi się zwinąć resztę darni

w sumie to miałam plan dzisiaj podjechać i to ogarnąć ..tylko jak to często bywa ..na planach się skończyło

A w którym miejscu chcesz tą nową rabatę ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 19:58, 27 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)
No tak, żule tv nie oglądają, radia nie słuchają i gazet nie czytają (nie mówiąc o internecie) to nic o zakazie zgromadzeń nie wiedzą... . Mam nadzieję, że w odpowiedniej odległości sobie uskuteczniałaś te rozmówki
A swoją drogą - zrywać darń po ciemku, no no .


Odległość była zdecydowanie odpowiednia ..chciało by się rzec ,że nawet większa niż powinna a to ze względu na nieprzyjemną woń wydobywającą się z ust mojego rozmówcy dwa metry jak nic .. zionął jak smok


Zrywanie darni po ciemku ..to była desperacja ale opłacało się..zawsze to krok do przodu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Wiolka5_7 20:10, 27 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20605
Szalona ogrodniczka !
Ja jutro planuję coś pokopać pogoda ma być super
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 20:29, 27 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
deszczowymaj napisał(a)


Ajcik miejmy nadzieję ,że jeszcze wystawią noski szkoda by było takich pięknotek

zaraz ..zaraz ..u mnie jeszcze smacznie śpią krwawnice może one z tej samej rodziny ? późno startujących


No fajnie by było Tylko dwie inne już w blokach startowych
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ania111 21:32, 27 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu ,

Jakieś fotki ?

Już dawno nic nie pokazałaś
Tylko nie pisz ,że nie ma co
Taka kokieteria nie przejdzie hihihi
____________________
Ania Spelnione marzenie
zszywka 23:54, 27 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dziewczyno nie pędź tak


Mam sąsiada z serii żulando, bardzo sympatyczny i niegroźny typ. W życiu mu nie wyszło, szkoda mi go z jednej strony.. Pomocny, nie narzuca się i czasem z nim pogadam o pierdołach


Ja dzisiaj walczyłam z różami, czas pokaże czy ich nie uśmierciłam..

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
sarenka 07:20, 28 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jednak to był błąd żeby brać się za wysiew nasion. Okazało się,że zabrakło mi doniczek do pikowania i część będę musiała wyrzucić :/

Rabatę chce wzdłuż domu, wczoraj z mężem rozmawiałam na jej temat i wstępnie kształt został wymyślony w sensie,nie że o kształcie prostokąta, ale będą chyba dwa połączone prostokąty,z czego jeden większy drugi mniejszy. Nie wiem czy z sensem napisałam.

A w nocy sobie przypomniałam,że przecież mam co robić- warzywniki czekają na to by je przygotować pod nasadzenia
____________________
Magda W samym sloncu
Milka 08:05, 28 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
deszczowymaj napisał(a)
Wczoraj wzięłam się za zrywanie darni na rabacie od strony ulicy ,zrywam tylko w miejscu gdzie jest największa krzywizna (w sensie górka) reszta będzie przykryta kartonami i korą

Pracowałam w ciemnościach przy blasku ulicznej lampy a czas umilały mi liczne rozmowy z okolicznymi żulami .. którzy wieczorem bez większego celu błąkają się po okolicy

Tak było ciemno ale ciutkę widać tu przy tujach zerwane


Agentka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies