Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

greg66 12:49, 14 gru 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ostrogowce tez mam ale tylko dwa, mam nadzieję że się rozrosną.

No lepsze takie choróbstwo niż katar
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Ania111 15:28, 14 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu ,
Jak u Ciebie kolorowo ,
wspomnienie lata - cudowne
pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania Spelnione marzenie
deszczowymaj 17:06, 16 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
greg66 napisał(a)
Ostrogowce tez mam ale tylko dwa, mam nadzieję że się rozrosną.

No lepsze takie choróbstwo niż katar


U mnie Ostrogowce bardzo ładnie się rozrastają z dwóch maluchów kupionych w tamtym roku mam już pięć sporych okazów
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:08, 16 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ania111 napisał(a)
Asiu ,
Jak u Ciebie kolorowo ,
wspomnienie lata - cudowne
pozdrawiam cieplutko


A takie tam malutkie wspominki

Odpozdrawiam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 14:43, 18 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bujność widzę Boskie trawy, jeżówki oczywiście i hortensje. Pięknie! Chcę to lato żeby było np jutro
pozdrawiam będę zaglądać!
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 10:48, 19 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Bujność widzę Boskie trawy, jeżówki oczywiście i hortensje. Pięknie! Chcę to lato żeby było np jutro
pozdrawiam będę zaglądać!


Hej Karolcia miło ,że podoba Ci się mój "rozgardiasz" ale szczerze..im dłużej patrzę na Ogrodowiskowe ogrody, tym mniej mogę patrzeć na mój ..do przeróbki jak nic..tylko ile razy można przerabiać hmm

Priorytetem wiosennym będzie ogarnięcie pseudo trawnika,myślę że jak będzie w miarę ładny to może i rabaty zyskają na wyglądzie taką mam nadzieję

I dzięki Tobie mam chrapkę na większą ilość warzyw w ogrodzie ,tylko gdzie ja to posadzę..Mus coś wykombinować eM mnie wkurza bo ogranicza moje chęci nowych nasadzeń jak na razie mało mogę bo domek w remoncie,na podwórku walają się dechy,gruzy ..potrzebne miejsce na samochód,może jakaś "mała" wiata a i kurki bym chciała tylko gdzie to wszystko pomieścić, żeby miało ręce i nogi ..także na razie z nasadzeniami trzymam się tylko miejsca przy ogrodzeniu ahhh
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 14:35, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiesz nie ma co się patrzeć. Ogrodowiskowe ogrody są w większości na jedno kopyto. Rób co Ci się podoba. Będę miała rozgardiasz, bo inaczej nie umiem, i tyle. Zanudziłabym się na śmierć gdyby rabaty były raz posadzone i to tyle. Dlatego nie chciałabym żeby mi ktokolwiek zrobił projekt, chcę mieć po swojemu A potem zmieniać, poprawiać, dążyć do doskonałości której nie osiągnę nigdy

Pewnie, ładny trawnik to duży plus. Ale osiągnięcie ładnych rabat jest prostsze niż utrzymaniu pięknego trawnika niestety...

Jak dużą masz działkę? Wszystko się uda zmieścić, ale bez zmian się nie obejdzie...

też mam hamowacza i jestem mu za to wdzięczna hehe

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 19:30, 19 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ja jakoś mojemu hamowaczowi (jak to brzmi) nie jestem wdzięczna bo kto to widział ,żeby człowiek we własnym ogrodzie nie mógł zaszaleć..no nic, pozostaje mi czekać i stopniowo zmiękczać hamowacza

Działka nie za duża 900m ,chociaż myślę że tyle by mi w zupełności wystarczyło gdybym tylko mogła bujnąć się z nasadzeniami poza obszar z przypłocia

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 19:40, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miałam dokładnie tyle poprzednio. Hamowacze się przydają, wierz mi. To taki mój osobisty głos rozsądku hehehe którego mi brakuje w pewnych sprawach (rośliny i podróże hehe). I czasem ktoś musi powiedzieć na głos coś co sama wiem. Bo wiem że przeginam

Dasz radę pozdrawiam! Też chcę kury hehe
____________________
Mój nowy ogródek
gosika67 10:04, 21 gru 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj, wpadłam się przywitać,też mam ostrogowca co prawda 1 sztukę, ale więcej ich będzie na pewno. Płoty zdają egzamin, więcej prywatności, też uwielbiam jeżówki, pozdrawiam w Wielkopolski.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies