Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

galgAsia 18:19, 29 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Obraz piękny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 19:18, 29 gru 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11658
deszczowymaj napisał(a)


Dziękuję w imieniu córki

Jaką techniką..szkic zrobiony ołówkiem,reszta wypełniona kredkami akwarelowymi i woskowymi miejscami nakładała po kilka kolorów na siebie i cieniowała.. napracowała się dziewoja przy tym rysunku, paręnaście godzin w sumie jej to zajęło .

Na żywo ten rysunek wygląda na prawdę zjawiskowo


Pozostaje tylko oprawić i wieszać na ścianie. Zapewne nie jest to jej jedyne dzieło, chwal się twórczością córci częściej - z chęcią pooglądam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ewsyg 20:37, 29 gru 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Asiu, masz bardzo zdolną córkę, bardzo
Czy uczy się w szkole plastycznej ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
deszczowymaj 21:13, 29 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
ewsyg napisał(a)
Asiu, masz bardzo zdolną córkę, bardzo
Czy uczy się w szkole plastycznej ?




Już w podstawówce nauczyciele namawiali córę na szkołę plastyczną w gimnazjum też
ale nie chciała ..ja namawiałam na językoznawstwo , bo języki obce chłonie jak gąbka
a ostatecznie z czystego rozsądku wybrała ekonomie
radzi sobie świetnie ale oczywiście nie jest zadowolona ale bynajmniej na studia ma już jakiś tam pomysł i mam nadzieję ,że znajdzie kierunek który w pełni ją usatysfakcjonuje
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:17, 29 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)


Pozostaje tylko oprawić i wieszać na ścianie. Zapewne nie jest to jej jedyne dzieło, chwal się twórczością córci częściej - z chęcią pooglądam


Córa połowę ściany w swoim pokoju ma obklejoną rysunkami
coś na pewno jeszcze pokażę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:19, 29 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Asia, przewertuj nasz ogrodowiskowy wątek o cisach
i zajrzyj np. tutaj
Powinno to rozwiać Twoje wątpliwości odnośnie żywopłotu cisowego


Właśnie wertuje

dzięki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasiolaaa 06:08, 30 gru 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Asiu zrobie tak jak mowisz oby mi w tym woreczku nie zplesnialy hehe i co poczatek lutego wyciagam te nasiona z lodowki i co dalej tak sobie leza w tym woreczku z piaskiem ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
deszczowymaj 11:33, 30 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kasiolaaa napisał(a)
Asiu zrobie tak jak mowisz oby mi w tym woreczku nie zplesnialy hehe i co poczatek lutego wyciagam te nasiona z lodowki i co dalej tak sobie leza w tym woreczku z piaskiem ?


Kasiu aby nie spleśniały,musisz co jakiś czas do nich zaglądać/przewietrzyć.

Na początku lutego wyciągasz z lodówki i wysiewasz do doniczek/pojemników/szklarenek ..jak wolisz
i stawiasz na parapecie najbardziej nasłonecznionym ..pilnujesz wilgotności (można przykryć folią do puki nie pojawią się siewki,później folie zdejmujemy)

I czekasz na piękne sadzoneczki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 11:42, 30 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
deszczowymaj napisał(a)


Kasiu aby nie spleśniały,musisz co jakiś czas do nich zaglądać/przewietrzyć.

Na początku lutego wyciągasz z lodówki i wysiewasz do doniczek/pojemników/szklarenek ..jak wolisz
i stawiasz na parapecie najbardziej nasłonecznionym ..pilnujesz wilgotności (można przykryć folią do puki nie pojawią się siewki,później folie zdejmujemy)

I czekasz na piękne sadzoneczki


Inna metoda to wysianie tych nasion już teraz do pojemników z dobrym drenażem i wystawienie ich na zewnątrz, tak jak w naturze się to dzieje. W lutym zabierasz te pojemniki do domu, stawiasz na parapecie lub po prostu gdzieś przy oknie "i czekasz na piękne sadzoneczki"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 13:32, 30 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)


Inna metoda to wysianie tych nasion już teraz do pojemników z dobrym drenażem i wystawienie ich na zewnątrz, tak jak w naturze się to dzieje. W lutym zabierasz te pojemniki do domu, stawiasz na parapecie lub po prostu gdzieś przy oknie "i czekasz na piękne sadzoneczki"



Właśnie tak robię ja ale Kasiula wybrała metodę lodówkową

W tamtym roku wysiałam jeżówki na początku stycznia,stały na zewnątrz przez 4 tygodnie ..potem siup do domku po 5dniach pojawiły się pierwsze siewki i co najważniejsze wszystkie wysiane w taki sposób kwitły tego samego roku
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies