Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Magleska 17:14, 21 gru 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Joasia melduję ,że jestem na bieżąco ....trochę mało piszę ,bo jakaś zagoniona jestem ostatnio

Radosnych Rodzinnych Świąt już życzę ,...….bo nie wiem ,czy później będę w stanie zajrzeć na spokojnie

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 17:32, 21 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asiu, spokoju, zdrowia i miłości na Święta
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
deszczowymaj 22:59, 23 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magleska napisał(a)
Joasia melduję ,że jestem na bieżąco ....trochę mało piszę ,bo jakaś zagoniona jestem ostatnio

Radosnych Rodzinnych Świąt już życzę ,...….bo nie wiem ,czy później będę w stanie zajrzeć na spokojnie

buziaki


Madziu dziękuję za życzenia i Tobie również Najlepszejszości
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:01, 23 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Asiu, spokoju, zdrowia i miłości na Święta


Dziękuję Asieńko wzajemnościowo

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
greg66 10:38, 24 gru 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Asiu dużo Zdrowia i Spokoju i Uśmiechu na twarzy dla Ciebie i całej rodziny
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Ania111 22:48, 24 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu ,


Zdrowych i szczęśliwych Świąt

Ania
____________________
Ania Spelnione marzenie
zawitka 10:33, 27 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Witaj długo zastanawiałam się co to za roślinki na tych zdjęciach 2 ch o które pytała Ania /Anabuko/ nie do wiary że to rozchodnik taki piękny i krwawnik.

Tuje ---mam je teraz i miałam wcześniej i nigdy więcej .Będę je zamieniać sukcesywnie na cisy .Sama je produkuję z gałązek 3 lata i mam piękne sadzonki cisków. Tam przed domem kak wsadzisz tuje to zasłonisz nie tylko ulicę ale i za kilka lat słoneczko sobie w domu .
To moje doświadczenia ale Ty decydujesz bo to Twój ogród.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gosika67 11:27, 27 gru 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Asiu wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2020.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiolaaa 11:55, 27 gru 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Asiu nasiona jeżówek mam do lodowki włożyć czy do zamrażarki
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
deszczowymaj 21:52, 28 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zawitka napisał(a)
Witaj długo zastanawiałam się co to za roślinki na tych zdjęciach 2 ch o które pytała Ania /Anabuko/ nie do wiary że to rozchodnik taki piękny i krwawnik.

Tuje ---mam je teraz i miałam wcześniej i nigdy więcej .Będę je zamieniać sukcesywnie na cisy .Sama je produkuję z gałązek 3 lata i mam piękne sadzonki cisków. Tam przed domem kak wsadzisz tuje to zasłonisz nie tylko ulicę ale i za kilka lat słoneczko sobie w domu .
To moje doświadczenia ale Ty decydujesz bo to Twój ogród.


Hej

Na chwile obecną nie mam zielonego pojęcia co posadzę przed domem ..na początku chciałam tuje..bo tanie ..bo "ładne".. bo szybko rosną ale ..grono zacnych ogrodników już zdążyło zasiać we mnie ziarno niepewności co do przyszłego wyglądu owego żywopłotu ,także waham się..
..a i do tego dochodzi jeszcze ważny fakt , że w miejscu przyszłego żywopłociku znajduje się paskudna linia gazowa achhh

Co do cisów ..to mam pytanko ,czy one jeżeli są regularnie cięte (czyli pewnie z dwa razy w roku )to także owocują ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies