Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

galgAsia 08:55, 25 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A ja poproszę odrobinę deszczu
Kolorki cudne
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 08:55, 25 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Tęsknie do zakupów Aaa, zapomniałam, wczoraj jednak przyszły dwie roślinki. Chociaż to nie to samo, co wizyta w szkółce. Tak, tęsknię do szkółek
Ciekawa jestem tej Twojej rabaty, więc wiesz, działaj, działaj
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 08:57, 25 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
U mnie dziś o dziwo błękitne niebo i słoneczko a ja mam huk roboty i na ogród nosa nie wyściubię nawet.

Już napisałam u Juzi, że jakby co, to zwalę winę na Ciebie i na nią, bo przez to przeglądanie róż to apetyt mi rośnie i pewnie jakaś będzie mi się do ogrodu wciskać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 09:24, 25 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
galgAsia napisał(a)
A ja poproszę odrobinę deszczu
Kolorki cudne

Deszczu niestety nie podeślę, ale masz jeszcze hardkorowy różowy na pocieszenie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:39, 25 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
Mgduska napisał(a)
Tęsknie do zakupów Aaa, zapomniałam, wczoraj jednak przyszły dwie roślinki. Chociaż to nie to samo, co wizyta w szkółce. Tak, tęsknię do szkółek
Ciekawa jestem tej Twojej rabaty, więc wiesz, działaj, działaj

Muszę przyznać, że szkółki mam w pobliżu całkiem fajne i prócz tej w Kórniku nad wyraz wyludnione
Co do efektu końcowego rabaty to muszę Cię rozczarować. Nie potrafię zapełniać pustych przestrzeni w ogrodzie w szybkim tempie. Myślenie i wyszukiwanie roślin zajmuje mi zawsze więcej czasu niż przeciętnemu maniakowi ogrodowemu A do tego mam wyrzuty sumienia przy kolejnych zakupach. Ostatnio przeliczyłam, ile już w tym roku wydałam na ogród...wyszło sporo ponad plan

Ciekawe, czy jak zbiorę nasiona z poszczególnych kolorów lwich paszczy to powtórzą cechy rodzica?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:55, 25 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
tulucy napisał(a)
U mnie dziś o dziwo błękitne niebo i słoneczko a ja mam huk roboty i na ogród nosa nie wyściubię nawet.

Już napisałam u Juzi, że jakby co, to zwalę winę na Ciebie i na nią, bo przez to przeglądanie róż to apetyt mi rośnie i pewnie jakaś będzie mi się do ogrodu wciskać

Na mnie możesz zrzucać, nie obrażę się Ja będę się rozglądać za jakąś niedużą pachnąca różą na przód rabaty. Na razie jeszcze nie wiem czego chcę, ale mam miejsce
Słoneczka zazdroszczę.
Dla Ciebie, dla kontrastu coś zupełnie nie różanego, ale też pięknie pachnie

Miała być kompaktowa a wyrósł prawdziwy gigant


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 10:07, 25 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)

Muszę przyznać, że szkółki mam w pobliżu całkiem fajne i prócz tej w Kórniku nad wyraz wyludnione
Co do efektu końcowego rabaty to muszę Cię rozczarować. Nie potrafię zapełniać pustych przestrzeni w ogrodzie w szybkim tempie. Myślenie i wyszukiwanie roślin zajmuje mi zawsze więcej czasu niż przeciętnemu maniakowi ogrodowemu A do tego mam wyrzuty sumienia przy kolejnych zakupach. Ostatnio przeliczyłam, ile już w tym roku wydałam na ogród...wyszło sporo ponad plan

Ciekawe, czy jak zbiorę nasiona z poszczególnych kolorów lwich paszczy to powtórzą cechy rodzica?

Chyba nie powtórzą. Dlatego bardzo trudno dostać nasiona lwiej paszczy w jednym kolorze. Najczęściej sprzedają mix kolorów. Podaj namiary na te szkółki. Ja znam tylko jedną w Kórniku tę koło kościoła.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Mgduska 10:19, 25 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)




Weneda?

Co do rabaty - przecież wiem
Ale jak powiesz gdzie co - jestem w stanie sobie wyobrazić, poza tym takie świeżo obsadzone rabaty są bardzo piękne i pobudzające dla wyobraźni
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 11:16, 25 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
violaskom napisał(a)

Chyba nie powtórzą. Dlatego bardzo trudno dostać nasiona lwiej paszczy w jednym kolorze. Najczęściej sprzedają mix kolorów. Podaj namiary na te szkółki. Ja znam tylko jedną w Kórniku tę koło kościoła.

Namiary poszły na priv
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:20, 25 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
Mgduska napisał(a)


Weneda?

Co do rabaty - przecież wiem
Ale jak powiesz gdzie co - jestem w stanie sobie wyobrazić, poza tym takie świeżo obsadzone rabaty są bardzo piękne i pobudzające dla wyobraźni

Przez Ewę rozpoznana jako Bienenweide Rosa (pomyłka za Bienenweide Rot). Czekam jeszcze na potwierdzenie ze szkółki.
Jak znajdę chwilę, to specjalnie dla Ciebie zrobię taki poglądowy opis Mi też się przyda, żeby kolejnych głupot nie kupować
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies