Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 08:05, 27 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Jakiś czas temu jeszcze mieli.
Będę dzisiaj przejeżdżać przez Kórnik, mogę sprawdzić jeśli chcesz.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 08:17, 27 paź 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Ok, to zobacz
A mogłabyś zerknąć też czy mają cisy baccata, te bezodmianowe, tuje plicata Can can i Atrovirence jeśli to nie kłopot.
Interesują mnie tuje 1m -1,20 a wszędzie mają wyższe. Możesz mi cyknąć fotkę.
dzięki
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 08:19, 27 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Ok
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
BasiaLT 14:35, 27 paź 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Prawdziwa złota jesień u ciebie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
antracyt 16:13, 27 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Było ładnie, ale dzisiaj już mocno ponuro. Parę dni jeszcze bez deszczu by mi się przydały, żeby ogrodowe przeprowadzki dokończyć. Nadprogramowe wprawdzie, ale skoro już zaczęłam to żal nie skończyć.
ps. Zaadresowaną kopertę z nasionami noszę w torebce od wczoraj
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 06:53, 28 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ajajaj, ale piękne kolorki jesienne
Kurcze, jak ja Ci zazdroszczę tych połaci ziemi, na których możesz sadzić, sadzić, przesadzać, i znów sadzić...
Dobrego dnia, buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
vita 07:42, 28 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
antracyt napisał(a)
Czekam, kiedy miłorząb w końcu się rozkręci i porządnie zaświeci którejś jesieni Na razie to wciąż tylko kilka patyczków.


Śliczny, ale akurat na jego rozkręcenie trzeba trochę dłużej poczekać. Ja tak czekam na oczary, mam je prawie od zawsze, a małe Kalinę Kilimanżaro też właśnie kupiłam, cudownie się przebarwiła. To miejsce w którym ją posadziłaś jest w pełnym słońcu?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
antracyt 08:04, 28 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
galgAsia napisał(a)
Ajajaj, ale piękne kolorki jesienne
Kurcze, jak ja Ci zazdroszczę tych połaci ziemi, na których możesz sadzić, sadzić, przesadzać, i znów sadzić...
Dobrego dnia, buziaki

No trochę tego jest Może to śmiesznie zabrzmi, ale mi się te otwarte połacie bez nadmiaru nasadzeń podobają. Pewnie za jakiś czas zrobi się gęsto, ale teraz uśmiecham się do tego "boiska" i obsadzam raczej boki. Prawie jak rasowy obrońca trawnika

Ostatki mieczyk dla Ciebie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:23, 28 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
vita napisał(a)


Śliczny, ale akurat na jego rozkręcenie trzeba trochę dłużej poczekać. Ja tak czekam na oczary, mam je prawie od zawsze, a małe Kalinę Kilimanżaro też właśnie kupiłam, cudownie się przebarwiła. To miejsce w którym ją posadziłaś jest w pełnym słońcu?

Kalina na razie jeszcze w doniczce. Będzie rosła w półcieniu. Latem słońca będzie miała sporo, ale jesienią ocieni ją mocniej drewutnia. Pewnie zmiejszy to jej przebarwienia, ale i tak najbardziej liczę na jej kwiaty. A wiesz, zastanawiałam się czy w to miejsce zamiast niej nie dać oczaru. Miałabym w przyszłości ładny widok na pierwsze kwiaty w ogrodzie. Nadal się lekko waham.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:54, 28 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Nadal kwitną dalie, chociaż wysokie powyginane przez wiatry i pozmieniały kolory - większość dostała przewagę żółci. Biały kosmos też jakoś się trzyma.

Na astrach nie tylko pszczoły Sarah Ballard w końcu się rozkręciła, podoba mi się, chociaż liczyłam na delikatniejszy kolor.

Różany cudaczek zmumifikował kwiaty. Juz się raczej nie rozwiną.

I na koniec irgowy żywopłot, cały w czerwieni. Będzie pięknie jak nabierze masy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies