Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 21:47, 24 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
U Ciebie Ewo na zdjęciach sąsiadów w ogóle nie widać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 22:00, 24 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zuzia, sąsiadów nie zazdroszczę, ja widzę jednych ale mi nie przeszkadzają, bardziej mnie wkurza gminny plac zabaw z czerwonymi daszkami ale plan zasłonięcia jest. Fajną masz przestrzeń do zagospodarowania, z zazdrością oglądam wszystkie płaskie działki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 08:13, 25 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Asia, a ja z zazdrością na wszelakie górki zerkam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
vita 15:20, 25 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4097
Witaj Z sąsiadami ogrodu każdy musi się oswoić. To tylko kwestia czasu.
Sorry, że wątku nie przeczytałam jeszcze, za dużo się u mnie dzieje Zajrzałam na początek i bardzo mnie zaciekawił. Wrócę na pewno, wkrótce
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
antracyt 17:46, 25 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Serdecznie Cię u mnie witam Wiktorio
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:22, 26 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Trochę barw u mnie. W tym roku jesień w ogrodzie po raz pierwszy planowo kolorowa. Nie tylko aksamitki
Cieszę się strasznie z otworzenia "pasa startowego" przy różańce aż do końcowego żywopłotu. Przełamię go trochę ławką z różami pnącymi, ale to raczej daleka przyszłość. Muszę też przedłużyć żywopłocik bukszpanowy. Dziury w trawniku powoli zarastają trawą.


Wiejska dziurawa po przesadzeniach, ale nadal zdobi. Astry na niej to moja tegoroczna miłość

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:34, 26 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Z tej strony wiejskiej za chwilę wyprowadzi się jaśminowiec i powstanie ładny widok na nową rabatę trawiasto-astrową.

Z leśnej w końcu dobrze widać miskanty. Mało to leśne, ale podoba mi się Dokupiłam kalinę Kilimandżaro, która mam nadzieje fajnie połączy ten kąt z nową cienistą. Z drugiej strony domu też będzie to dobrze wyglądać (chyba )

Na koniec przyśmietnikowa i fragment przedogródka. Szkoda, że wichury tak szybko poczochrały wysokie zawilce, chociaż te kuleczki też zdobią.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 11:08, 26 paź 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Ale ładnie
Na razie z samych opisów trudno mi sobie wyobrazić, gdzie, co i jak ale mam nadzieję zobaczyć kiedyś Twój ogród na żywo

Ładne te duże drzewa, jednak drzewa w ogrodzie robią klimat
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 15:17, 26 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Renata, zapraszałam wiele razy i liczę na to, że w końcu mnie odwiedzisz
Duże drzewa to trochę zapożyczone, nasze są graby kolumnowe i grujecznik, ale juz bezlistny. Reszta jeszcze niewielka

Czekam, kiedy miłorząb w końcu się rozkręci i porządnie zaświeci którejś jesieni Na razie to wciąż tylko kilka patyczków.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 21:12, 26 paź 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
antracyt napisał(a)

Kupiłam klona tatarskiego ginnala
Cena 10pln


Zuza, mają w szkółce jeszcze klony w tej cenie, czy trafiłaś wtedy na okazję?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies