Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 11:45, 30 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Odrobinę słońca i jesiennych barw z "moich" łąk zostawiam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 12:24, 30 paź 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Pięknie, uwielbiam te klimaty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Roocika 13:06, 30 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Też uwielbiam takie widoki, szkoda, że nie mam kiedy spacerować tak z psem i podziwiać na żywo
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 13:09, 30 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10316
Bardzo ładne widoki fajnie że są jeszcze takie miejsca
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Helen 13:18, 30 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8347
Też bardzo lubię spacery w takich rejonach i zazdroszczę słońca. U nas teraz bardzo pochmurnie i non stop pada
____________________
Helen - Hortensjowo
nyna76 17:49, 30 paź 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Super, można zażyć przyrody blisko domu ...
My musielibyśmy jechać samochodem do parku ...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
antracyt 18:40, 30 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Dziewczyny, "moje" łąki mam na wyłączność w tygodniu, robię sobie przerwę w pracy i na chwilę się resetuję. W weekendy i letnie dni to miejsce zrobiło się jak dla mnie zbyt popularne.
Helen, to zdjęcia z wczoraj, dzisiaj pada non stop
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
vita 14:26, 31 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
antracyt napisał(a)

Kalina na razie jeszcze w doniczce. Będzie rosła w półcieniu. Latem słońca będzie miała sporo, ale jesienią ocieni ją mocniej drewutnia. Pewnie zmiejszy to jej przebarwienia, ale i tak najbardziej liczę na jej kwiaty. A wiesz, zastanawiałam się czy w to miejsce zamiast niej nie dać oczaru. Miałabym w przyszłości ładny widok na pierwsze kwiaty w ogrodzie. Nadal się lekko waham.



Ja ostawiałabym jednak kalinę Dłużej będzie atrakcyjna, od wiosny po późną jesień. Mówisz o widoku z okna? A jaką irgę posadziłaś w żywopłocie? Przyglądam się jej z uwagą.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
antracyt 15:48, 31 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Odwiedziłam dzisiaj szkółkę w poszukiwaniu wrzosów (w ramach wymiany roslin naokiennych) i trafiłam na promocje. Niestety oczary przecenione nie były i zostanę ostatecznie przy kalinie (będę ją oglądała z okna tarasowego zimą i w ogóle z tarasu).
Ale w naprawde promocyjnej cenie dostałam bardzo dorodną pięknotkę. Dokupiłam do tego kalinę hordowinę Aureovariegatę i kasztana jadalnego dla męża (ten co mu liście latem uschły, już raczej do wykopania). Z tym co przesadziłam z wiejskiej praktycznie wypełniłam rabatę koło przyszłego hamaka Musze jeszcze tylko tymczasową przesłonę wymyślić dla przyczepy, zanim rośliny się nie rozrosną i ją przysłonią.
Wrzosów nie kupiłam...

Żywopłot posadzony jest z irgi błyszczącej.


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 16:03, 31 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Fajna ta pięknotka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies