Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Roocika 14:43, 23 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)
Ostatecznie wyszło co 30-35cm


Dzięki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 16:20, 23 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Zdecydowanie za blisko szkółek mieszkam
Przejeżdzając przez Kórnik wpadłam sprawdzić czy może mają u siebie odpowiednie lipy i jarząby. Z ciekawych była lipa wonna (chciałam krymską, ale ta ma duże kwiaty...), jarząbów sporo, ale odmianowe pospolite i szwedzkie. Pani w szkółce stwierdziła, że szwedzki rzeczywiście preferuje gleby zasadowe, ale w lekko kwaśnej powinien sobie poradzić, bo tolerancyjny jest... dobrze, że nie byłam busem, bo pewnie bym i lipę i 2 jarząby kupiła.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anka_ 20:44, 23 lis 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kurczę, a ja bym chciała jakąś dobrą szkółkę mieć niedaleko. Bo tak muszę zamawiać w necie i kupować maluszki ze względów logistycznych.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
antracyt 21:09, 23 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Przyglądałam się cenom i raczej będę się na takie maluszki decydować. No chyba, że do przyszłego roku poczekam, to może będzie mnie stać na trochę większe okazy (takie ok 2m). Ja to jestem ostatnio w gorącej wodzie kąpana. Pomysły mnożą się w głowie, ale pieniądze w portfelu już nie
A szkółki wokół mam całkiem fajne, w jednej drzewa, w drugiej trawy, w trzeciej bylin, a w Kórniku wszystkiego po trochu: hortensje, jabłonki, lilaki, derenie i owocowe Nic tylko kasiorkę i ogród z gumy trzeba mieć
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 21:29, 23 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)
Przyglądałam się cenom i raczej będę się na takie maluszki decydować. No chyba, że do przyszłego roku poczekam, to może będzie mnie stać na trochę większe okazy (takie ok 2m). Ja to jestem ostatnio w gorącej wodzie kąpana. Pomysły mnożą się w głowie, ale pieniądze w portfelu już nie
A szkółki wokół mam całkiem fajne, w jednej drzewa, w drugiej trawy, w trzeciej bylin, a w Kórniku wszystkiego po trochu: hortensje, jabłonki, lilaki, derenie i owocowe Nic tylko kasiorkę i ogród z gumy trzeba mieć

Mam daleko do szkółek ale masz rację, jak człowiek pojedzie i się dowie jakie ceny to się zastanawia czemu nie ma portfela bez dna
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
BasiaLT 12:27, 24 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
U mojej wsi jest jedna bardzo fajna szkółka, tam zawsze było drogo ale teraz to ju jest obłęd.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
antracyt 13:22, 24 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mam wrażenie, że we wszystkich szkółkach ceny poszły do góry, ale to tylko odzwierciedla wzrost cen wszelakich, począwszy od prądu...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 15:08, 24 lis 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
A te szkółki trawkowe i bylinowa to gdzie są?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 15:26, 24 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
namiary poszły
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nyna76 15:59, 24 lis 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
To ja też poproszę o namiary
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies