Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Brzozowadzie... 21:55, 27 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
inka74 napisał(a)
ja mam miejsce w sumie na 4-5 małych krzaczków jak poszerzę rabatę na froncie i maks. 2 większe ale nie potwory, takie maks. do 150 cm. urzekły mnie ostatnio piżmowe, Ballerina i Alden Biesen

Iwonko, mam dwie Alden Biesen od zeszłego roku i już są duuuże, myślę, że ona ma potencjał na dużo wyższą i szerszą niż 1,5 metra, tym bardziej na Twojej dobrej ziemi...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
antracyt 08:56, 28 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Ja już chcę wiosnę, a tu znowu mokrego białego dosypało.
Na pocieszenie przyszła paczka z cudeńkami do ogrodu, które razie muszą poczekać w doniczkach. Dziękuję Reniu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 09:27, 28 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Iwonko, mam dwie Alden Biesen od zeszłego roku i już są duuuże, myślę, że ona ma potencjał na dużo wyższą i szerszą niż 1,5 metra, tym bardziej na Twojej dobrej ziemi...
No nie pocieszasz, i nie ułatwiasz ostatecznego wyboru Alden chciałam częściowo rozpiąć na płocie. Płot 140 cm wysokości - na szerokość spokojnie 1,5 metra, nawet więcej miejsca. W sumie może być wyższa, najwyżej będzie dyndać nad płotem
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 09:33, 28 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, ładniutkie te cudeńka
Oby do wiosny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 09:52, 28 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
inka74 napisał(a)
No nie pocieszasz, i nie ułatwiasz ostatecznego wyboru Alden chciałam częściowo rozpiąć na płocie. Płot 140 cm wysokości - na szerokość spokojnie 1,5 metra, nawet więcej miejsca. W sumie może być wyższa, najwyżej będzie dyndać nad płotem

Aaa, jak masz gdzie trochę ją rozpiąć to ok. Bo warta kupna
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:52, 28 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)
Ja już chcę wiosnę, a tu znowu mokrego białego dosypało.
Na pocieszenie przyszła paczka z cudeńkami do ogrodu, które razie muszą poczekać w doniczkach. Dziękuję Reniu

Łooo, jakie ładne!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:25, 28 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
O ile ja nie przepadam za nadmiarem "gadżetów" w ogrodzie to twoje ceramiczne kwiaty baaaardzo mi się podobają Eleganckie i kolorek też ciekawy. Udają zawilce?
____________________
April April podbija las Mazowsze
MiluniaB 14:28, 28 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ja też za bardzo nie przepadam za biżuterią ogrodową, ale przyznaję, że te kwiateczki ładniutkie Co jeszcze zamówiłaś?
Napisz mi na priv gdzie kupujesz takie cudeńka
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
antracyt 15:15, 28 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
April napisał(a)
O ile ja nie przepadam za nadmiarem "gadżetów" w ogrodzie to twoje ceramiczne kwiaty baaaardzo mi się podobają Eleganckie i kolorek też ciekawy. Udają zawilce?

Właśnie się zastanawiam z czym je w ogrodzie skomponuję Na zawilce (przynajmniej moje) za drobne
Z pozostałej "biżuterii" ogrodowej mam głównie ptaki, z przewagą kur i kogutów
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:18, 28 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
MiluniaB napisał(a)
Ja też za bardzo nie przepadam za biżuterią ogrodową, ale przyznaję, że te kwiateczki ładniutkie Co jeszcze zamówiłaś?
Napisz mi na priv gdzie kupujesz takie cudeńka

Do kwiatków zamówiłam jeszcze dwa dzwonki, ale jeszcze zdjęć nie zrobiłam. Zaraz wyślę Ci namiary
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies