Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Mgduska 09:38, 08 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja jeszcze siedzę, ale przebieram nóżkami pod stołem. Oj, jak wyjdę i ruszę do ogrodników, to zaszaleję
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 12:10, 08 mar 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Też sobie dzisiaj w domu posiedzę i popracuję Bratki do donic już posadziłam, ale jednak nie wyniosłam na zewnątrz. Słońce pięknie świeci, ale dmucha lodowaty wiatr. W nocy odrobinę sypnęło śniegiem. Nic mnie do ogrodu nie wyciągnie, szybki obchód wystarczy.
Dereń nadal w pąkach, też mu za zimno.

Ogrodnicze na razie będę szerokim łukiem omijać. Ostatnie marketowe nabytki nie czują, że jeszcze za zimno i szaleją ze wzrostem. Do szklarni w weekend pójdą.

A jutro mają dojechać róże z gołym korzeniem. Jak je wsadzę do doniczek i całe towarzystwo też do szklarni przeniosę, to mi miejsca na następne zakupowe dostawy zabraknie
Także... żadnych wypadów do ogrodników do maja nie planuję, chyba, że po kompost i korę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nyna76 12:42, 08 mar 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
No agapant nieźle wystrzelił.



Ja swoje agapanty trzymam w domu, ale marketowa róża i kłosowiec stoja w dzień na balkonie.

Także s,klarnia super sprawa.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
antracyt 18:57, 08 mar 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ja tak tańczę z częścią donic, na dzień na taras, na noc do domu Boję się, że np. kalamondyna nie wytrzyma jeszcze nocy w szklarni, a w domu, nawet w nieogrzewanym pokoju już się nieźle męczy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
MiluniaB 19:06, 08 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Taaaa po kompost i korę, a przy okazji coś samo się do rączek przyklejało i wołało weź mnie

Moje prymulki w domu, donicę z bratkami wystawiam i wstawiam, a stokrotki na noc przykrywam

Od czwartku ma być poprawa pogody.

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Helen 19:35, 08 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Ja zostawiłam bratki na dworze przy murze i żyją
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 10:39, 09 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja właśnie jakichś umilaczy potrzebuję - na balkon. Co prawda zima wróciła - nie wiem, jak u Was, u mnie biało Tym bardziej kolorowe bratki potrzebne od zaraz!
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 10:54, 09 mar 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Masz kilka ode mnie w prezencie wprawdzie vzesc biała jak Twój śnieg, ale z pięknie żółtym środkiem u mnie rano na termometrze -6 było, teraz ma szczęście słońce
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 11:22, 09 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dziękuję
Zawsze mam dylemat, jakie brać - jak wezmę bladawce, to mi za blado, a jak kolorowe - to jakoś za bardzo Twoje ładne, białe wyjątkowo śliczne
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 13:02, 09 mar 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
To masz jeszcze pierwszego krokusa na dokładkę. Prawie zadeptałam biedaka rozwieszając pranie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies