Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Nowa12 20:13, 30 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Płot rewelacja. On jest tylko poukładany czy jeszcze czymś dodatkowo zabezpieczony?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
antracyt 20:19, 30 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Basiu, Aniu to dopiero początek jezeli oczywiście pomidory będą chciały dalej dojrzewać. Na teraz mam do zerwania jeszcze jeden taki kosz, ale najpierw mężaty musi pierwszą porcję przerobić. Mamy taki podział: ja zajmuję się uprawą, on zaprawą, każdy robi to co lubi
Kura, a właściwie kogut, przeleżał większość tego sezonu w drewutni, zapomniałam o nim i znalazł się podczas porządków
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:22, 30 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Nowa12 napisał(a)
Płot rewelacja. On jest tylko poukładany czy jeszcze czymś dodatkowo zabezpieczony?

Płot jest oparty o ogrodzenie z siatki, drewno ułożone tak, że dość dobrze się klinuje, na końcach są wbite w ziemię drewniane pale trzymające całość w ryzach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 00:06, 31 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
antracyt napisał(a)
Muszę się pochwalić, rozpoczęłam pierwsze masowe zbiory. To nie jest mały koszyk, około 10kg na początek Sezon na wszelakie pomidorowe przetwory, w końcu uważam za otwarty


Gratuluję. Zbiory pomidorowe masz bardzo okazałe. U mnie w tym temacie porażka.
W ogóle pięknie wszystko kwitnie, zauważyłam taką ciekawą roślinkę żółwik się chyba nazywa. W ubiegłym roku kupiłam taką i myślałem, że wymarzła, a tu wyrosła jedna łodyżka o wysokości ok. 15 cm, no i żyje.

Rudzielec sympatyczny. A płot super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
antracyt 11:39, 31 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Alicjo, dziękuję za wszystkie pochwały
Sadzonkę żółwika dostałam w tym roku od forumowego Andrzeja Liczę, że się u mnie zadomowi
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 14:20, 31 sie 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Świetne zbiory, po cichu zazdroszczę, bo u mnie klapa była
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
nicol21 13:12, 02 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Pięknie i kolorowo u Ciebie! Takie małe słonka w te deszczowe dni
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 19:28, 02 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Roocika napisał(a)
Świetne zbiory, po cichu zazdroszczę, bo u mnie klapa była

Dzięki Muszę przyznać, że o ile nie mam za bardzo serca do warzywnych upraw, to pomidory otaczam wyjątkową troską i się odwdzięczają Przy okazji na wszelakie dobra załapują się papryki i bakłażany, tych też mam pod dostatkiem.
Widok ze szklarnią w tle dla Ciebie

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:38, 02 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
nicol21 napisał(a)
Pięknie i kolorowo u Ciebie! Takie małe słonka w te deszczowe dni

U nas od dwóch dni nie pada i pojawiło się prawdziwe słońce. Od razu jakoś przyjemniej i kolory jeszcze bardziej intensywne się zrobiły
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:46, 02 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
I jeszcze odrobina różu na dobranoc
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies