Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 14:54, 16 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Może biura podróży to jest jakaś opcja dla takich jak ja

Oczar się rozkręca
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 15:19, 16 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
Bardzo ładny jak na Ogrodowisku pojawiają się oczary to za chwilę jest już wiosna lubię te pierwsze oznaki przedwiośnia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 15:20, 16 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
antracyt napisał(a)

P.S. A wiesz, że rzeczywiście spać nie mogłam. Podejrzewałam, że to z innego powodu, ale kto wie? Co Cię tak do wyklinania w katalogu zmuszało?


Wyklinałam bo mam problem z podjęciem decyzji - nie wiedziałam, że jest taki wybór i że one takie ładne

Oczar piękny
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 15:55, 16 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Rzeczywiście oczar to taki przedsmak wiosny. Chciałabym jeszcze kiedyś jasnożółty kupić.

Magara, jak się zdecydować na odmiany nie możesz, to zawsze jedną więcej sobie kup

Ewelina, dla Ciebie uaktualniona listę zrobiłam i dla Dagmary na pokuszenie
Takie mam(+ jeszcze jedna nn):

Te(na ten moment ) dojdą w tym roku:

Chciałabym jeszcze jakieś delikatne o pojedynczych płatkach, ale wielkiej presji nie mam.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Joann 16:02, 16 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2031
antracyt napisał(a)
Może biura podróży to jest jakaś opcja dla takich jak ja

Oczar się rozkręca


Piękny ten oczar! Masz jakieś zdjęcie z lata?
____________________
Joanna Ogród długi
antracyt 16:22, 16 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Nie bardzo, rośnie na nowej rabacie, na której niewiele jest jeszcze do pokazania. Znalazłam tylko takie zdjęcie(liście na pierwszym planie to on ).

Latem nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale ma bardzo ładny pokrój. Za to jesienią przebarwia się na intensywny pomarańcz.


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
SlonecznyOgrod 16:56, 16 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zuza ta różowołososiowa róża NN to możliwe, że Preference bo miałam taką. Bardzo fajnie obficie kwitła ale tak rozdawałam, że niechcący tego koloru już nie mam.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
antracyt 17:22, 16 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Darcia, właśnie robię sobie zestawienie różane
Róża o której piszesz na początku kwitnienia jest bardziej pomarańczowa, dopiero pod koniec nabiera różowych rumieńców (kiedy robi się chłodniej). Kształt kwiatu też ulega zmianie. Dorasta do 1,2m. Przesadziłam ją na jesień w bardziej słoneczne, przewiewne miejsce, oby się tam dobrze poczuła.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 19:32, 16 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mrokasia napisał(a)
Ja z podróżami nie mam problemu, nie boję się za bardzo ale teraz jeżdżę z biurami podróży (większa pewność, że w razie zamknięcia granic państwo mnie ściągnie z powrotem i nie będę musiała kombinować na własną rękę) i zawsze mam wykupione dobre ubezpieczenie covidowe.

Od lat jeżdżę na urlopy tylko w okresie jesienno-zimowym. Uciekam od polskiej pogody bo nie cierpię zimna i śniegu. . A odkąd mam ogród to w sezonie poziom mojej towarzyskości i zainteresowanie innymi rozrywkami niż ogród spada prawie do zera .


Najbardziej to ja się boję nawet nie tego, że coś złapię, chociaż wolałabym nie, ale tego, że przywlokę jakiś nowy wariant i to na mnie będą wieszać psy, że mogła siedzieć w domu, ale nie - musiała przywlec...
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:33, 16 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zuzka, powiedz, jak zrobiłaś zestawienie dalii, bo ja już już miałam właśnie wrzucić taką radosną porcję koloru, ale jak zobaczyłam jak mi się rozmiary porozjeżdżały, skończyło się na pomidorach. Krótkie info techniczne poproszę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies