Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 08:16, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Dzięki Sylwia Pocieszyłaś mnie tą informacją o pełnym słońcu. Dopóki przyszłe nasadzenia nie urosną nic na nasłonecznienie nie poradzę.

Magara, po śniadaniu zrobię specjalnie dla Ciebie foty w zbliżeniu, bo nie chce mi się tłumaczyć rozwiązania, ale jest banalnie proste Ustawienie odległości desek między sobą może być dowolnie regulowane w zależności od potrzeb
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:29, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Magara, oto i on
Deski jak widać surowe, wykorzystane z innych prac. Zademonstrowałam też za pomocą znalezionego drewnianego skrawka regulację szpar

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 12:20, 26 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8359
Super Wam to wyszło. Kompostownik stoi na końcu działki?
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 12:56, 26 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Zuza, dzięki za foty, bardzo pomysłowe rozwiązanie Ciekawa jestem ile mój drewniany wytrzyma, wieczny nie będzie więc kolejny pewnie stanie taki jak Twój
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
deszczowymaj 13:13, 26 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ooołłł Łałłłł

Piękny kompostownik ..jak marzenie i szklarnia super

u mnie też się tworzy ..tylko nie będzie to wersja eksklusiv a zwykły foliak ..ale i tak bardzo się cieszę fajnie będę mogła podglądać Twoje poczynania ,bo w uprawie szklarniowej jestem zielona
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
antracyt 14:09, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Helen napisał(a)
Super Wam to wyszło. Kompostownik stoi na końcu działki?

Dzięki Kompostownik znajduje się na nowej działce zaraz przy połączeniu ze starą.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:11, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Magara napisał(a)
Zuza, dzięki za foty, bardzo pomysłowe rozwiązanie Ciekawa jestem ile mój drewniany wytrzyma, wieczny nie będzie więc kolejny pewnie stanie taki jak Twój

Stary z palet mamy już 6 rok i dłużej by nie pociągnął.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:17, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
deszczowymaj napisał(a)
Ooołłł Łałłłł

Piękny kompostownik ..jak marzenie i szklarnia super

u mnie też się tworzy ..tylko nie będzie to wersja eksklusiv a zwykły foliak ..ale i tak bardzo się cieszę fajnie będę mogła podglądać Twoje poczynania ,bo w uprawie szklarniowej jestem zielona

Dzięki, przekażę pochwały mężowi
Co do uprawy szkoleniowej, to będzie mój pierwszy raz, liczę na to, że wszystkich pomidorów nie zmarnuję. Wersja eksklusiv - dobre Foliak też bardzo fajny, ważne żeby wiedzieć jak go wykorzystać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 18:05, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Hej, a dlaczemu miałabyś pomidory zmarnować?!? to jest takie zielsko, że samo rośnie
Kompostownik pełna profeska, eM się przyłożył bardzo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 18:29, 26 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Asia, bo mnie zdecydowanie bardziej lubią rośliny ozdobne i z wzajemnością. Warzywa chyba wyczuwają, że są traktowane trochę po macoszemu i przeżywają głównie te najsilniejsze i najmniej wymagające Z pomidorów dobrze owocują te najłatwiejsze w uprawie np. Maskotka. A w tym roku poszalałam trochę z odmianami.
Mężowi przekażę pochwały, mam nadzieję, że szklarenkę wyjdzie równie dobrze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies