Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

tulucy 10:50, 23 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Zuza, jak oceniasz Kórnik? Kiedyś bardzo mi się podobała, ale potem odpuściłam, bo nigdzie jej nie było.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 10:56, 23 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Na razie jej nie oceniam.
To nówka i ciężko coś wywnioskować po krzewie do kolan i 3 kwiatach. Pachnie pięknie, kolor w pąkach lekko seledynowy, po otwarciu czysta biel. Na ten moment samoczyszcząca, co według mnie jest dużą zaletą przy białych różach(gdzie brzydko się kwiaty starzeją).
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:57, 23 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Magara napisał(a)
Zuza, dzięki
O daliach myślę dalej, o czosnku pomyślę jesienią

Pomyśl jesienią, a wczesną wiosną kup sadzonki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:57, 23 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zuza, moje tulipany dalej można podziwiać
____________________
Sałatka pokrzywowa
galgAsia 11:03, 23 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mgduska napisał(a)
Zuza, moje tulipany dalej można podziwiać
No widzisz, a u nas ani tulipanów już nie ma, ani innych cebulowych, ani Guernsey Cream... Chyba masz lepiej...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:09, 23 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
U mnie zostałam zaschnięte resztki i trochę główek nasiennych, których nie mam czasu wyciąć

To się koniecznie nadal chwal tymi tulipanami a Ty Asiu nowościami, nie tylko kwiatowymi
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 14:03, 23 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)


Orliki z geranium mają się świetnie. Moje żałobne wyrosły w tym roku gigantycznie, brakuje im towarzystwa, bo panoszą się nad wyraz. Już właśnie wiem, co by to mogło być... Zuza, kolory łączysz świetnie! Frontowa szaleje.


antracyt 08:59, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Kolory łączę do spółki z Naturą
Zastanów się nad dodaniem wielosiłu do zestawu geranium + orliki. Kwitnie w tym samym czasie, tworzy pionowe akcenty i moim zdaniem pięknie się z tym duetem komponuje. W zależności od odmiany można wybierać w różnych odcieniach niebieskiego i bieli.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:51, 24 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
galgAsia napisał(a)
No widzisz, a u nas ani tulipanów już nie ma, ani innych cebulowych, ani Guernsey Cream... Chyba masz lepiej...


Tylko że wszyscy prą do nowości, a u mnie takie przeterminowane tematy No dobra, niech Ci będzie, mam lepiej
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 11:13, 24 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
antracyt napisał(a)
Na razie jej nie oceniam.
To nówka i ciężko coś wywnioskować po krzewie do kolan i 3 kwiatach. Pachnie pięknie, kolor w pąkach lekko seledynowy, po otwarciu czysta biel. Na ten moment samoczyszcząca, co według mnie jest dużą zaletą przy białych różach(gdzie brzydko się kwiaty starzeją).

Ha, czyli wróci na listę do namysłu
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies