Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

galgAsia 11:50, 24 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zuzu, wszystkiego najlepszego, kochana
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 12:00, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
A dziękuję bardzo Dla Ciebie również Asiu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 13:01, 24 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O imieniny macie To wszystkie go dobrego, bujnych plonów, morza kwiecia, deszczu w sam raz i zero szkodnika!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 14:40, 24 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zuza, białe orliki świetne.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
April 14:48, 24 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Jakie zasoby orlikowe, piękne. Fajnie się z bodziszkiem komponuje. Odgapiłabym ale u mnie orliki są zjadane przez gąsienice więc chyba szkoda roboty. Żałuję bardzo.
Wszystkiego zielonego
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 15:05, 24 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
antracyt napisał(a)

Ja też lubię tą majową i czerwcową zieleń. Potem zaczyna się pojawiać na roślinach zmęczenie upałem i świeżość przemija.
Trzymam kciuki za deszcze również u Ciebie


Cudnie Uwielbiam rośliny do cienia. Twoja rabata jest perfekcyjnie naturalna. U mnie niestety te zobrazowane już przekwitły a Polygonatum zżerają miodunki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 18:28, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Mgduska napisał(a)
O imieniny macie To wszystkie go dobrego, bujnych plonów, morza kwiecia, deszczu w sam raz i zero szkodnika!

Takie życzenia to ja lubię
Dzięki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:30, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Roocika napisał(a)
Zuza, białe orliki świetne.

Mogę Ci nasion nazbierać, bardzo dobrze kiełkują
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:33, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
April napisał(a)
Jakie zasoby orlikowe, piękne. Fajnie się z bodziszkiem komponuje. Odgapiłabym ale u mnie orliki są zjadane przez gąsienice więc chyba szkoda roboty. Żałuję bardzo.
Wszystkiego zielonego

U mnie też część orlików jest regularnie zjadana (prawie do zera) przez małe zielone gąsienice, ale w tym roku jeszcze ich nie zauważyłam. Zresztą mam je wszystkie z siewu, siewek pełno, nie jest mi tak żal jak któryś znika. Ostatnio zauważyłam nawet kwiaty za płotem
Za zielone dziękuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:42, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Anda napisał(a)


Cudnie Uwielbiam rośliny do cienia. Twoja rabata jest perfekcyjnie naturalna. U mnie niestety te zobrazowane już przekwitły a Polygonatum zżerają miodunki

Zanim sprawdziłam co to Polygonatum, myślałam, że jakiś szkodnik paskudny Faktycznie, jak im się miejsce spodoba to trochę się rozpychają, ale u mnie konkurują z konwaliami, orlikami i hortensją pnącą więc szanse są wyrównane
Muszę za chwilę trochę popracować nad tą naturalnością i usunąć nadmiary białego fiołka, siewek bodziszka i nowe pióropuszniki. Poza tym na sporo naturze na tej rabacie pozwalam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies