Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 14:32, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Poeksperymentuję bardziej z hot tym bardziej, że krwiściąg pięknie się rozrósł, ale tu zamiast pomarańczy i żółci, widzę róż Na pewno jak coś stworzę, to się pochwalę.

A tymczasem jeszcze trochę wczorajszych portretów daliowych
Jowey Winnie, posadzona częściowo tak jak w zeszłym roku, na razie nie może dogonić towarzystwa. Pomimo niedoborów wody, pierwszy raz mam tak wysokie pysznogłówki

Wizard of Oz, ładnie komponuje się z floksami. Już niedługo dołączy do niej Penhill Dark Monarch, ciekawe jak ten duet zagra?

Na wiejskiej jeszcze LaLuna pokazuje kolor, wyjątkowo intensywny jak na razie... Jasnożółte kosmosy, z którymi dobrze się prezentuje, w tym roku zastrajkowały. Trudno, będzie wyjątkowo intensywny zestaw.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:46, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Wersja hot z poletka przy truskawkach
Na pierwszym planie Karma Corona. Kolor mocny, energetyczny. Mam wrażenie, że rzuca się w oczy bardziej niż rosnąca obok Spoiled Rotten. Ta druga bardzo ładnie się starzeje.

Kolejne kwitnące to Black Narcysus(cały czas się zastanawiam, czy to na pewno ona, na żywo sporo w niej fuksji) i pełna wigoru Verrone's Obsidian.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:04, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Jowey Mirella, piękna nawet jak się starzeje. Tworzy zabawny duet z żółtą nn. Ta druga ma pomponiki 2x mniejsze, to taki wesoły wypełniacz rabaty.

Dalej jest kolejna VO, 2 pomylone nn i Sylvia. Na tej rabacie czekam jeszcze na Orange Pekoe i Edge of Joy.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 15:22, 30 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
No jest śliczna ta Jowey pozostałe też bardze ładne napewno dodatkowo ogromne kwiaty mają?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 17:56, 30 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Przyszłam pooglądać dalie - georginie. Piękności.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mgduska 19:22, 30 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ło matko, tyle dalii już?? Byłam wczoraj podlać, u mnie jeszcze nic, ledwo pączki na niektórych. Mirella do zjedzenia Mniam.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 21:52, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Basieksp napisał(a)
No jest śliczna ta Jowey pozostałe też bardze ładne napewno dodatkowo ogromne kwiaty mają?

Basiu, te wielkokwiatowe na razie w pąkach, albo i nie. Chociaż Jowey Mirella to rzeczywiście spora jak na pompon
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:53, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Alija napisał(a)
Przyszłam pooglądać dalie - georginie. Piękności.

Piękności, to fakt
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:06, 30 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mgduska napisał(a)
Ło matko, tyle dalii już?? Byłam wczoraj podlać, u mnie jeszcze nic, ledwo pączki na niektórych. Mirella do zjedzenia Mniam.

No tak, ale u Ciebie to można jeszcze piwonie wąchać
Mirella naprawdę warta grzechu Mocna w odbiorze, moim zdaniem idealna do ciężkich jesiennych bukietów

Wymęczyłam dzisiaj bukiecik z koralową nn
Bupleurum przekładam już do trzeciego z kolei zestawu, niezniszczalne jest

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 23:57, 30 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
antracyt napisał(a)

Wizard of Oz, ładnie komponuje się z floksami. Już niedługo dołączy do niej Penhill Dark Monarch, ciekawe jak ten duet zagra?


Zuza, słusznie Ci się tytuł Daliowej Królowej należy Nie chcę chyba wiedzieć ile ich masz
Ale to fioletowawe po lewej mnie zaciekawiło - co to?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies