Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 12:50, 20 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Muszelka napisał(a)

Basiu, z własnego doświadczenia (i nie tylko) mogę polecić dla psów i kotów obrożę Foresto (przeciw kleszczom i pchłom). Działa rewelacyjnie przez ok. 6 miesięcy. Jest droga, ale naprawdę warto. Nasze zwierzaki ciągle biegają po łąkach i lasach i nic na sobie nie przynoszą.



Ona pierwszy raz pchły złapała, zawsze krople wystarczyły. Filemon na szczęście nie złapał pcheł, tylko ona. Nawet się za dużo nie drapała, tylko uszami trzepała, bo one najbardziej to po głowie i karku jej chodziły Teraz jest ok, puszysta się zrobiła po kąpaniu a z tą obrożą jak będzie problem to pomyślimy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Basieksp 08:41, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
W ogrodzie mokro, wczoraj delikatnie popadało ale jest też rosa, niewiele u mnie już kwitnie, ale cieniste zakątki jeszcze zdobią

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Basieksp 08:43, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Basieksp 08:46, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Joku 08:53, 23 wrz 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12561
Bardzo lubię twoje cieniste zakątki.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 10:00, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Joku napisał(a)
Bardzo lubię twoje cieniste zakątki.


Miło mi W tym roku ładnie mi rosną te zwykłe bruneryzawsze musiałam je mocno podlewać, w tym sezonie same sobie radzą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Muszelka 10:10, 23 wrz 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Basieksp napisał(a)


Ona pierwszy raz pchły złapała, zawsze krople wystarczyły. Filemon na szczęście nie złapał pcheł, tylko ona. Nawet się za dużo nie drapała, tylko uszami trzepała, bo one najbardziej to po głowie i karku jej chodziły Teraz jest ok, puszysta się zrobiła po kąpaniu a z tą obrożą jak będzie problem to pomyślimy

Basiu, na moich terenach w tym roku jest wielki problem z kleszczami. Jest ich wyjątkowo dużo (weterynarze alarmują, że wiele psiaków musieli z powodu odkleszczowych chorób uśpić). Obroża, o której wspomniałam doskonale sobie z kleszczami radzi. Może ta informacja przyda się Tobie lub innym w przyszłości.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Basieksp 11:01, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Muszelka napisał(a)

Basiu, na moich terenach w tym roku jest wielki problem z kleszczami. Jest ich wyjątkowo dużo (weterynarze alarmują, że wiele psiaków musieli z powodu odkleszczowych chorób uśpić). Obroża, o której wspomniałam doskonale sobie z kleszczami radzi. Może ta informacja przyda się Tobie lub innym w przyszłości.


Już o tej obroży czytaliśmy i jest ok narazie wykorzystamy kropelki, które już mamy kupione, a potem może obroża w sumie syn chciał już wcześniej dla Filemona kupić, także jest w temacie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Wiaan 11:35, 23 wrz 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Urocze zdjęcia
Buszuję ostatnio w cienistych zakątkach w necie i proszę u Ciebie świeża porcja. Rośliny ozdobne z liści są naprawdę piękne i wartościowe. Dojrzałam bergenię a właśnie wczoraj kupiłam. Później poczytałam, że ślimaki ją lubią i nie zawsze pięknie wygląda. Jak jest z nimi u Ciebie Basiu?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 11:37, 23 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 14600
Bergenia Ci kwitnie?

Piękne hosty, rodgersje i inne cieniolubne

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies