Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 16:38, 28 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)
Przyszłam zostawić wpis, ze trochę podczytuję i trochę oglądam..ale śladu nie zostawiam..
Przy okazji pozdrawiam Wandę...co mnie podczytuje Miło mi... pora chyba wrócić na łono ogrodowiska Ale to wiosną, teraz jeszcze trwam w śnie zimowym. Odpoczywamy od siebie... ja i mój ogród.


Wracaj, powoli wracaj.

Ja też odpoczywam od ogrodu - totalnie. Widzę tylko podjazd z cisami. I jak nigdy - wolę ciepło sauny i kominków niż białe stoki (wina braku słońca).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bogdzia 21:52, 28 sty 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Te angielskie ogrody takie soczyste, dla mnie nieosiagalne na moim piasku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
wandachojnacka 22:57, 28 sty 2019

Dołączył: 26 sty 2019
Posty: 2
Ewo dziękuję za odpowiedz. Ani za pozdrowienia. Tak to wytrzymała róża u mnie rośnie jako soliter. Myślałam że będzie wielka więc dałam jej dużo miejsca a ona sięga mi powyżej pasa, rośnie bardziej na szerokość,też dobrze. Co do pokazania ogrodu to ja jestem mało techniczna i z zamieszczaniem zdjęć u mnie krucho ale postaram się może, uda mi się kiedyś ta sztuka. Z drugiej strony czy ja mogę Was zainteresować no cóż. U mnie trawnika brak to raczej chwastnik, w 2017 przeszła u nas wielka burza powalając w naszej okolicy wiele dużych drzew u mnie też. Nastąpiły zmiany. Mój ogród jest teraz raczej miejscem wypoczynku to mój wentyl bezpieczeństwa, moja gleboterapia. Dzisiaj w ramach poprawy nastroju zakupiłam sobie nawóz do róż, nasiona cynii coś do kiełkowania i coś do warzywnika. Też mam, jest zaledwie trzy skrzynie ale dla mnie ok.
Pozdrawiam Wszystkich miłych forumowiczów.Muszę jeszcze napisać ponieważ poprzednio pisząc o moich niedoścignionych wzorcach pominęłam ogród Kondzia - piękny, zresztą chylę czoła przed WSZYSTKIMI którym się chce swoimi rączkami.
mira 23:02, 28 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Od ogrodu trzeba odpocząć, od prac bo zakończyłas je nie tak dawno.
Przyznaj coś tam skrobiesz na papierze jakieś plany?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anabuko1 13:21, 29 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Pszczelarnia napisał(a)


Wracaj, powoli wracaj.

Ja też odpoczywam od ogrodu - totalnie...

Ja też na razie odpoczywam i snuje delikatne na razie planowania
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Pszczelarnia 15:56, 31 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak się nie cieszyć z Takiej dalszej sąsiadki! Znacie panią Małgosię Kralkę (właścicielka Narodowej Kolekcji Róż)? Ja znam i bardzo mi imponuje swoją młodzieńczością, wiedzą i dorobkiem ogrodowym oraz pracą z dziećmi w tematach ekologii. I różami. Dzięki niej pokochałam róże galijskie.

Rosarium Małgorzata Kralka/fb

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 16:00, 31 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33488
Niestety nie jestem na fb. Nie mogę nic przeczytać.

Abonuję od dawna jej bloga, ale już dawno nic nie napisała.
Ale masz szczęście mieć taką sąsiadkę.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Pszczelarnia 16:04, 31 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)
Niestety nie jestem na fb. Nie mogę nic przeczytać.

Abonuję od dawna jej bloga, ale już dawno nic nie napisała.
Ale masz szczęście mieć taką sąsiadkę.



Jest tylko informacja o sprzedaży domu pod Warszawą i wyprowadzce. A jeszcze w listopadzie (dokładnie 3.11.) widziałyśmy się i nie była zdecydowana, choć Małżonek (związany z Kotliną) bardzo wspierał ten pomysł.

Cieszę się jak dziecko!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wendy79 09:17, 01 lut 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ewo, i ja cieszę się z Tobą, bo przecież to zawsze dla mnie dużo bliżej niż do Warszawy i M. o wiele chętniej pojedzie w góry
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Gardenarium 20:31, 01 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Strona na fb nie działa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies