Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

darkowa 22:54, 27 gru 2020

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370



o tak, to prawda
przecież Wasz dom też Was wybrał

Śledząc wasze poczynania i ogrom pracy włożony w dom Franka (chyba imienia nie pomyliłam ?) i obejście - chylę czoła
____________________
krystyna
magnolia 11:59, 28 gru 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Pszczelarnia napisał(a)
Dziękuję za wysłuchanie historii o tym, że czasami stare domy wybierają sobie właścicieli.

Piękna opowieść do domu i nowym jego Mieszkańcu. Myślę, że Dom wybrał doskonale Mieszkańca. Wiedział na kogo czeka.
Wnętrze Domu zachwycające!- cieszę się, że nikt go nie zniszczy, nie wprowadzi brutalnych porządków po nowemu.

dzięki Ewo za polecenie Hoserów do szpalerów jabłonkowych.
____________________
magnolia 12:03, 28 gru 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Pszczelarnia napisał(a)








W naszej rodzinie dokładnie w takim koszu rosły niemowlęta- ja i moje siostry. Potem nasze dzieci. W tym roku kosz trafił do mnie, nadgryziony przez psa. Chciałam go wyrzucić, ale O. nie pozwoliła- chce żeby kolejne niemowlęta tam spały. Trzeba szukać wikliniarza- naprawiacza
____________________
sylwia_slomc... 12:37, 28 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Ewo historia ma w sobie tyle magii......
I te sprzęty na strychu....ech szkoda, że na moim strychu takich nie znajdę, wiedziałabym co zrobić z nimi....a tak to zostaje polowanie na okazje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Marcowa 13:41, 28 gru 2020

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Kocham stare domy, strychy pełne magii i takie historie.
Dziękuję Ewo.
____________________
Agnieszka
mrokasia 13:59, 28 gru 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Piękna opowieść .
Te kafle - cudo!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sierika 14:46, 28 gru 2020

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Nie każdy wierzy, że los układa mu ścieżki, po których stąpa a proszę to przykład, że tak w życiu się plecie. Stary, pełen dobrej energii dom i jego nowa Pani-Dobry Duch spotkali się, ona nie zaburzy jego dobrej energii a on odwdzięczy się jej szczęśliwymi dniami. Szkoda, że nie każdy człowiek trafia na "swój" dom.
____________________
EwaSierika
Anna_ogrodni... 17:40, 28 gru 2020


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Ewo pięknie opisałaś dzieje magicznego domu i cieszy mnie ze będzie kontynuacja jego ciekawej historii.
Ja tez wierze ze Dom sam wybrał Mieszkańca
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
antracyt 17:58, 28 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Ewo, bardzo Ci dziękuję za tą piękną, wzruszającą opowieść.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rumianka 18:54, 28 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Och, jakże wzruszająca opowieść o magicznym domu. Niby tylko zrujnowany budynek, ale ile ciepła i wspaniałej energii można w nim znaleźć, ten dom ma duszę i razem ze sprzętami, które służyły innym pokoleniom tworzą niesamowitą aurę...czekam na dalszy ciąg...Pozdrawiam Pszczółko!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies