Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Niby ogródek pszczółki Majki

Pokaż wątki Pokaż posty

Niby ogródek pszczółki Majki

SylwiaBe 18:59, 08 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
I ku mojej uciesze druga śliwa Pissardi odbiła i ma coraz więcej liści, chwała
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwia_slomc... 20:20, 08 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
SylwiaBe napisał(a)

Ja poszłam za radą Danusi, Ona nawet co 50cm sądzi zobaczymy za kilka lat, jak będą duże

Danusia już u siebie pisała, że ma rośliny za gęsto i rozsadza Metr to wcale nie za duża odległość. Hortensja rośnie w każdym kierunku. Hortensje po paru latach wcale małe nie rosną, chyba, że będziesz je cięła cały czas nisko przy ziemi...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SylwiaBe 20:24, 08 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
sylwia_slomczewska napisał(a)

Danusia już u siebie pisała, że ma rośliny za gęsto i rozsadza Metr to wcale nie za duża odległość. Hortensja rośnie w każdym kierunku. Hortensje po paru latach wcale małe nie rosną, chyba, że będziesz je cięła cały czas nisko przy ziemi...

No trudno, to wtedy będę rozsadzać, ale myślę, ze tragedii nie będzie
Od innych roślin mają ponad metr. Zostawiam jak jest, w przyszłości najwyżej będę weryfikować.
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Nowa12 22:07, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja limki mam posadzone co 120 cm i się dotykają. Chyba gęściej bym ich nie sadziła ale co kto lubi . Ładnie uporządkowałaś rabatę, z korą od razu lepiej . Super że ci Pisaardi odbija. Co roku mam ochotę ją kupić i tak od paru lat nie kupuję . Nie ma za ładnych okazów w szkółkach.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SylwiaBe 15:46, 09 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
Nowa12 napisał(a)
Ja limki mam posadzone co 120 cm i się dotykają. Chyba gęściej bym ich nie sadziła ale co kto lubi . Ładnie uporządkowałaś rabatę, z korą od razu lepiej . Super że ci Pisaardi odbija. Co roku mam ochotę ją kupić i tak od paru lat nie kupuję . Nie ma za ładnych okazów w szkółkach.

Dziękuję, w końcu się zebrałam, teraz muszę inną rabatę ogarnąć, a tam to już busz straszny, ale się ogarnie, chyba
Ja z tymi śliwami trafiłam, akurat 2 ostatnie egzemplarze mieli w szkółce, bardzo je chciałam mieć u siebie
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 15:50, 09 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
Pojawiła się ławeczka, na razie taka, potem zobaczymy, bo inna mi się podoba. A ogólnie to na tej łezce pod ławką chcę wysypać żwirek w przyszłym roku.
P.S. jestem zakochana w miskancie Zebrinus, daje efekt
Tak, kanciki nadal niezrobione

A tak było 2 miesiące temu
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
ajka 20:58, 09 wrz 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
SylwiaBe napisał(a)


Ale nic a nic? U mnie wszystkie limki puściły kwiatostany, u mnie najładniejsze, bo jedyne, których upał nie trącił chyba


No jeden kwiatek wyszedł. Kupiłam grandiflore i oczekiwałam dużych roślin, a tu jakieś takie liliputy. Nie wiem co jest nie tak.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
SylwiaBe 08:18, 10 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
ajka napisał(a)


No jeden kwiatek wyszedł. Kupiłam grandiflore i oczekiwałam dużych roślin, a tu jakieś takie liliputy. Nie wiem co jest nie tak.

U mnie w tym roku ładnie zaczęła kwitnąć Wims Red, po czym uschła totalnie, nie doczekała zmiany koloru, coś chyba ją podgryzło...
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Ivo 14:57, 13 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2020
Posty: 258
Gratki ławki! Ustaw tak aby było z niej widać piękno ogrodu, a dom bardziej z boku.

I kora u Ciebie dodaje uroku. Super.
Tak uporządkowanie i symetrycznie masz - szacun...
____________________
Iwona - Lepiej późno niż wcale - dojrzewanie ogrodowe
MiluniaB 01:00, 14 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385

Piękny wybarwiony kolor Red Baron. A moje wiśniowe - kiepskie sadzonki
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies