Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Judith 16:55, 06 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Wiaan napisał(a)
Pisałam u Asi, że u mnie są jutro i w niedzielę targi ogrodnicze, nie są jakieś wielkie, ale można kupić sporo fajnych roślin. Zwykle jest dużo bylin. W ubiegłym roku kupiłam seslerię, i szałwię deep blue, której nigdzie nie mogłam kupić stacjonarnie.
Liczę, ze dokupię coś na tą rabatę ona z założenia miała się zmieniać wraz z porą roku

Właśnie szałwia deep blue mi padła! 5 sztuk.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 21:44, 06 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneto, w to miejsce zamiast tulipanów może być Caradonna, ale może też inna żelazna propozycja, bodziszek Rozanne? Lub kukliki? Klonik uroczy, tulipanowy pokaz także, żółte w tej kompozycji wcale nie wyglądają na przypadkowe
Wiaan 09:55, 07 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5288
Marta Caradonna chodzi mi po głowie. Widzę tam tylko biel i fiolet. Będzie tam trochę jeżowek różowych i białych posadzonych jesienią.
To będzie drugie piętro za kulkami, czy bodziszek nie za niski?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 11:20, 07 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Rozanne tworzy wysokie i pokaźne kępy, metr średnicy i dobre pół metra wysokości. Jak znajdę zdjęcie z ogrodu pokazowego to wrzucę. Caradonna nie kwitnie przez cały czas, a one tak
Rojodziejowa 11:37, 07 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Powiem Wam, że muszę gdzieś na żywo zobaczyć te bodziszki… bo jak na razie nie rozumiem ich fenomenu. Podejrzewam, że to moja „niedojrzałość ogrodowa”, ale nie przemawiają do mnie na zdjęciach. Aż się czuję jakaś inna, bo wszyscy nad nimi pieją z zachwytu
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 11:56, 07 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Rojodziejowa napisał(a)
Powiem Wam, że muszę gdzieś na żywo zobaczyć te bodziszki… bo jak na razie nie rozumiem ich fenomenu. Podejrzewam, że to moja „niedojrzałość ogrodowa”, ale nie przemawiają do mnie na zdjęciach. Aż się czuję jakaś inna, bo wszyscy nad nimi pieją z zachwytu

Asia, ja przestałam sie zastanawiać, ja zaczęłam ich intensywnie szukać! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 12:05, 07 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Dobrze, jak tyle mądrych głów - zbawców je ma, to na pewno są warte poszukiwań. Ja poczekam aż do mnie to dotrze
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiaan 21:46, 07 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5288
Rojodziejowa napisał(a)
Dobrze, jak tyle mądrych głów - zbawców je ma, to na pewno są warte poszukiwań. Ja poczekam aż do mnie to dotrze


Asia mam tak samo. Nie widziałam go na żywo, wszyscy się zachwycają i może warto nabyć aby się przekonać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:53, 07 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5288
Teraz dopiero usiadlam po całym dniu i podzielę się zakupami. Szału nie było na tych moich targach ale klona kupiłam, oto on mój wymarzony


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agania 21:55, 07 maj 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Masz wszystko o czym marzyłam, a mam całkiem inaczej
Schirasawa aureum to też mój ulubieniec, ale ja kocham wszystkie klony
Ta pusta przestrzeń pasuje mi M
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies