Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 09:23, 09 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5295
Judith prześwietliłaś mnie jak RTG sama lepiej bym tego nie ujęła. Mój eM porównał to do tego jak mamy w domu 100 letni kredens pamiątka rodzinna do nowocześnie urządzonych wnętrz.
Każdy kto nas odwiedza zachwyca się właśnie nim. Jest tak wkomponowany jakby był zaplanowany a trafił w prezencie

Dzisiaj z rana widok z okna był tak przyjemny, że nie wiem po co się czepiam, podziałałaś na mnie jak psycholożka nawet mam taki pomysł aby podbić ich urodę - dodam pomarańczową donicę na rabacie żwirowej obok, tak na ten czas wiosenny.
Pani Danusia w swojej książce "Jak zaprojektować ogród marzeń" na str.152 pokazała podobny zabieg kolorystyczny
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:30, 09 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5295
Justyna, Joanna, Edyta na szczęście to tylko kwiaty i w tej szarej, przygnebiającej codzienności grzech mi narzekać cieszę się że Wam się podoba, dziś też się nimi zachwycam kobieta zmienną jest




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:32, 09 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5295
Te żółte z każdym dniem zmieniają się i przechodzą subtelnie w pomarańcz

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:35, 09 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5295
Energetyczna wiosna, jak ja uwielbiam te świeże przyrosty Miłego dnia Wam życzę

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 09:41, 09 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10010
Wiaan napisał(a)
Judith prześwietliłaś mnie jak RTG sama lepiej bym tego nie ujęła. Mój eM porównał to do tego jak mamy w domu 100 letni kredens pamiątka rodzinna do nowocześnie urządzonych wnętrz.
Każdy kto nas odwiedza zachwyca się właśnie nim. Jest tak wkomponowany jakby był zaplanowany a trafił w prezencie

Dzisiaj z rana widok z okna był tak przyjemny, że nie wiem po co się czepiam, podziałałaś na mnie jak psycholożka nawet mam taki pomysł aby podbić ich urodę - dodam pomarańczową donicę na rabacie żwirowej obok, tak na ten czas wiosenny.
Pani Danusia w swojej książce "Jak zaprojektować ogród marzeń" na str.152 pokazała podobny zabieg kolorystyczny



:-*
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:44, 09 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10010
Pięknie i soczyście. Zestawienie żółtego tulipana z pomarańczowymi muśnięciami i pomarańczowego z żółtymi - cudo! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
olciamanolcia 09:49, 09 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Ponownie napiszę-piękne tulipany. Ja czekam na czarne Black Parrot i czarne pelne .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rojodziejowa 11:07, 09 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Wiaan napisał(a)
Energetyczna wiosna, jak ja uwielbiam te świeże przyrosty Miłego dnia Wam życzę


Super. Ten rządek już taki równiutki, super
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 13:29, 09 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Tulipany mają moc cieszenia i o to chodzi! A rabata zacytowana przez Asię Rojodziejową - w pierwsze chwili myślałam, że to wizualizacja Czuję, że może tak się zdarza, że... z czasem ją wzbogacisz...
Forum działa bardzo pozytywnie i terapeutycznie, (oprócz tego, że uzależnia ) ja nawet polubiłam moje tulipany lila i mam na nie pomysł
Wiaan 19:53, 09 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5295
Judith tak mnie nakręciłaś, że donic szukam do podkręcenia
Tak przenikają się i świecą z daleka

Justyna czekamy na czarne

Asia bardzo lubię tą rabatę, za chwilę zakwitnie na niej azalia

Marta myślę o mieczykach na niej, mam białe. Po przekwitnięciu magnolii, wrzoścow I azalii pozostaną różne odcienie zieleni, takie kontrastowe, hakone będą kremowe i zza kulek wystawałyby białe mieczyki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies