Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 15:24, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
MiluniaB napisał(a)
Jak będziesz miała chwilę czasu to zajrzyj do moich poprzednich wątków "Ogród Mirelli" i "Ogródek Mirelli". Pierwszy wątek rozległy, ale przejrzyj tylko fotki z ostatnich dwóch, trzech lat - myślę, że może coś Cię zainspirować

Jeżeli chodzi o klony i nie tylko o klony to pod wszystkimi roślinami zostawiam niewielkie dołki. Taki mój nawyk, żeby woda nie uciekała przy podlewaniu konewką czy z węża. Teraz mam nawadnianie, ale dołki nadal robię Potem przysypane korą ich nie widać.

Napisz mi na priv z jakiego jesteś rejonu? Może gdzieś w pobliżu mnie. Znam sporo fajnych hurtowni, szkółek i ogrodniczych - osobiście sprawdzone przez lata

Jakie chciejstwa masz na wiosennej liście zakupów?

Edit. Czy mam usunąć zdjęcia czy je zostawić? Nie chcę zaśmiecać i robić bałaganu na Twoim wątku.


Odwiedziłam Twoje wątki urzekają mnie róże, ale masz do nich rękę, narobiłaś mi ochoty na nie. Dziś zrobiłam fotki jesienne i widzę jeszcze potencjał jeśli chodzi o przestrzeń. Może nie tak dużo go jest ale... Obwódkę z szałwii i zippery zgapię i wrzucam do listy zakupów Jeszcze wrócę do wątku tego długiego, bo krótszy cały przeszłam

Proszę nie usuwaj zdjęć, będę miała inspiracje u siebie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:31, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Lista zakupów na 2021
śliwowiśnia pissardi wysokość ok 2,2 - 3szt
świdośliwa
dereń kwiecisty
trawy miskanty ML, hakonki i rozlpenice japońskie
buk pendula
klony palmowe
żurawki zipper i jakieś różowe
jeżówki
szałwia

Pewnie coś jeszcze dojdzie do listy, a jak będzie widać niebawem po zdjęciach to miejsce się znajdzie po poszerzeniu i dorobieniu rabat.


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:35, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Jesień w moim ogrodzie

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:36, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:37, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:39, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Wczoraj liście sprzątane, a ile ich jeszcze będzie...


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 16:03, 22 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Tutaj na wprost jest to miejsce, gdzie planujemy rabatę z lustrem, taka jest odległość z tarasu. W trakcie poszerzania całości może urodzi się pomysł jak to zaprojektować, choć nie ukrywam, iż liczę na pomoc

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:11, 28 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Darń jest już usuwana i teraz muszę zaplanować nasadzenia na wiosnę. Część pomysłów już jest gotowa,ale nie wszystko. Cieszę się, ponieważ będę mogła posadzić jeszcze te rośliny, na które dotąd nie miałam miejsca.

W wątku o projektowaniu zostawiłam pytanie ze zdjęciem, może jak tutaj zaglądniecie to mi pomożecie jak to w całości wypełnić




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
ElzbietaFranka 19:49, 03 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Witam wiosna kulkuj. Gałązki są bardziej wiotkie i dobrze się wyginają.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiaan 20:17, 03 lis 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam wiosna kulkuj. Gałązki są bardziej wiotkie i dobrze się wyginają.


Dziękuję Elu, zrobię tak wiosną, jestem mega ciekawa
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies