Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 11:12, 16 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Zawracałam Wam głowę tymi doniczkami ale lubię jak mi wszystko ze sobą pasuje

Dzisiaj w Biedr... przez przypadek wpadły mi takie jak na zdjęciu, kupiłam dwie na próbę. Powiem Wam, że mi pasują. Są solidne, pasują kształtem do tych moich kostek, kwadratów, itp. i cena przystępna. Mam do wsadzenia graba, którego będę sobie formować, klona do czasu gdy zdecyduje o jego miejscówce w ogrodzie i surfinie sezonowo. Jeszcze jedna by się przydała





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:19, 16 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Wyplewiłam kilka wiaderek chwastów na nowej rabacie oczywiście obrzeże nadal czeka na zrobienie, no cóż czasu mało. Po wycięciu tulipanów EE zostały ciemne i fajnie to wyszło bo cały czas coś kwitnie. Dosadzę lawendę i rozchodniki, dokupię jeszcze kilka jeżówek i tyle. Cały czas coś będzie kwitło. Myślałam jeszcze o szałwi caradonna, ale nie wiem czy przy lawendzie to nie za dużo. Czosnki już pękają, czuję, że będzie ciekawie





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:27, 16 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Pomarańcze i żółte już kończą, ale te czarne i mocno fioletowe moja nowa miłość



Zgrały się z bordowym kolorem klonów sąsiadki i mojego palmowego także Na żywo super to wygląda i jest tak jakby efekt był zamierzony





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 11:30, 16 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Fajne te donice, mam podobne tylko podłużne na tarasie i stały całą zimę na tarasie,bo kto by je podniósł i nic się z nimi nie dzieje

Taki klonik mi się marzy w donicy,ale niestety na moim słonecznym tarasie odpada... Może kiedyś jak zrobimy zadaszenie takie konkretne to sobie posadzę

Jak dosadzisz te byliny to będzie busszzz

Mnie też czeka odchwaszczanie... Nie lubię tej roboty.... Normalnie mam tyle chwastów jakby ktoś zasiał ,eh
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 11:50, 16 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Donice świetne, chyba się wybiorę do sklepu .
Bardzo miło ze strony sąsiadki, że taki ładny widok Ci zapewnia .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 12:39, 16 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Bardzo fajnie wygląda ta rabata z klonem sąsiadki, przyznaj się, że razem ją planowałyście Donice z Biedy całkiem ok!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
olciamanolcia 12:58, 16 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Wiaan napisał(a)
Pomarańcze i żółte już kończą, ale te czarne i mocno fioletowe moja nowa miłość



Zgrały się z bordowym kolorem klonów sąsiadki i mojego palmowego także Na żywo super to wygląda i jest tak jakby efekt był zamierzony







Widzisz jak można szybko zakochać się w czarnych tulipanach Już wiem , że dokupię ich na jesieni minimum setkę . Te ciemny fiolet tez piekne. U mnie przy platanach wyglądają super.
Czy Ty EE wycięłaś całkiem przy ziemi? Łącznie z liśćmi?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 13:01, 16 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Wiaan napisał(a)
Zawracałam Wam głowę tymi doniczkami ale lubię jak mi wszystko ze sobą pasuje

Dzisiaj w Biedr... przez przypadek wpadły mi takie jak na zdjęciu, kupiłam dwie na próbę. Powiem Wam, że mi pasują. Są solidne, pasują kształtem do tych moich kostek, kwadratów, itp. i cena przystępna. Mam do wsadzenia graba, którego będę sobie formować, klona do czasu gdy zdecyduje o jego miejscówce w ogrodzie i surfinie sezonowo. Jeszcze jedna by się przydała







Idealnie pasuja. Moją betonową oddaje bo za jasna. Może tez zajadę do Biedry - może i u nas rzucili
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
MiluniaB 17:42, 16 maj 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Donice ok - mi się podobają

Tylko tego klona przez zimę w nich na dworze nie zostawiaj, bo padnie bidulek, a ładniutki on
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 17:42, 16 maj 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Wiaan napisał(a)
Wyplewiłam kilka wiaderek chwastów na nowej rabacie oczywiście obrzeże nadal czeka na zrobienie, no cóż czasu mało. Po wycięciu tulipanów EE zostały ciemne i fajnie to wyszło bo cały czas coś kwitnie. Dosadzę lawendę i rozchodniki, dokupię jeszcze kilka jeżówek i tyle. Cały czas coś będzie kwitło. Myślałam jeszcze o szałwi caradonna, ale nie wiem czy przy lawendzie to nie za dużo. Czosnki już pękają, czuję, że będzie ciekawie







To mi się bardzoooooo podoba
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies