Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 13:26, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Coś w tym stylu - bardzo prosto i schludnie jak na front Annabelle pod znakiem zapytania.



lub

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 13:46, 23 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Wiaan, kmiń dalej . Pokaż inne wizualizacje .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 14:44, 23 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
A może… Kule rozrzucone w układzie trójkątnym? W układzie jak u Roociki na frontowej? Liczba dwa to zestawienie problematyczne w odbiorze, sama się z tym borykam, na dwóch rabatach mam dwa takie same drzewka i zastanawiam się, ile czasu z tym wytrzymam wiec odradzam dwie rozplenice i dwie Annabelle.
Wiaan 15:06, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Marta nawet nie wiesz jak mnie to razi namawiam eMa na totalną zmianę zacznę od tujek w liczbie 5 a nie 4.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 15:11, 23 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Martka napisał(a)
A może… Kule rozrzucone w układzie trójkątnym? W układzie jak u Roociki na frontowej? Liczba dwa to zestawienie problematyczne w odbiorze, sama się z tym borykam, na dwóch rabatach mam dwa takie same drzewka i zastanawiam się, ile czasu z tym wytrzymam wiec odradzam dwie rozplenice i dwie Annabelle.

No pięknie napisałaś to, co ja myślałam pisząc o konieczności dalszej rozkminki .
Wiaan, a może daj sobie zimowy czas na rozmyślania? Po co się spieszyć... .
Ja mam podobny problem z obsadzeniem planowej na wiosnę rabaty przy Pissardi - koncepcji mam mnóstwo, ale żadna mnie nie zadowala. Zatem - zima, kocyk i dumanie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 16:41, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Judith kubeł zimnej wody mi dobrze zrobił Odczytałam tak: Aneta poczekaj jak będziesz miała lepszą wenę bo marudzisz będzie zatem całkowita metamorfoza. Oddam koleżance jałowce i kosodrzewinę. Powiększę to miejsce i bedą tylko trawy i duże kule. Tam gdzie trzeba wzbogacę glebę. Nie będzie annabelle, zostaną ogrodowki w szpalerze i dosadzę jednego szmaragda bo mnie razi po oczach 4szt. Ma być nowocześnie, jednolicie z ograniczoną ilością roślin. Pierisy może powędrują gdzie indziej albo się zobaczy.
Może to dobry pomysł aby zimą porysować pod kocykiem
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 17:21, 23 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Marudzić można, a czasem nawet trzeba, szczególnie w tematach ogrodowych .
Tez myślałam, ze zostawienie hortensji ogrodowych to dobry pomysł. Jak się rozrosną - będzie szałowo .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 17:44, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
To teraz milsze dla ok widoki Takie było dzisiaj ładne niebo





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:47, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:48, 23 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Molinia w donicach to był dobry pomysł



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies