Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Agatorek 11:29, 03 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Anetko, widzę, że u Ciebie jeszcze sporo prac na tapecie (i różnych rozkminek ). Pięknie masz na rabatach. I na froncie i z tyłu.
Ładny ten Twój judaszowiec


Wiaan napisał(a)
Muszę to napisać, moja druga połówka powiedział, że moglibyśmy poszerzyć rabatę frontową pod katalpami, no nie wierzę


Super wieści!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
DariaB 12:17, 03 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Dzieje się u Ciebie Judaszek cudny, wszystkie roślinki masz ładne i bujne. Moje białe róże też w drugim kwitnieniu są różowe Mąż chce poszerzać rabaty? To chyba piekło zamarzło
Ja ze względu na pogodę nie robię w ogrodzie nic. Też kupiłam trochę cebulowych chociaż się zarzekałam, że nie kupię i kiedyś to będę musiała posadzić
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 20:12, 03 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Daria dzieje się, ale pogoda to jakiś koszmar. Może do listopada zdołam posadzić cebulki. Jak tak dalej pójdzie to skończę różankę bo muszę i żadnych innych zmian nie zrobię, dopiero wiosną.
Teraz ma być ładnie, to ja właśnie w delegację jadę, eh wkurzam się.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
DariaB 20:57, 03 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Wiaan napisał(a)
Daria dzieje się, ale pogoda to jakiś koszmar. Może do listopada zdołam posadzić cebulki. Jak tak dalej pójdzie to skończę różankę bo muszę i żadnych innych zmian nie zrobię, dopiero wiosną.
Teraz ma być ładnie, to ja właśnie w delegację jadę, eh wkurzam się.


Ja też wyjeżdżam w niedzielę na szkolenie. W sobotę się rodzina zapowiedziała, a jak na złość ma być ładnie. Koniecznie trzeba chociaż dzień urlopu wziąć
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 12:31, 04 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Przyszły trawki molinie heidebraut, ładne dorodne sadzonki Planuję je przed ścianką z cisów aby rozświetlić miejsce, a tak jest półcień więc mi pasują. Z takiego źródła to można zamawiać
Do tego kolejne tulipany finola i black hero

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 12:48, 04 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Wiaan napisał(a)
Przyszły trawki molinie heidebraut, ładne dorodne sadzonki Planuję je przed ścianką z cisów aby rozświetlić miejsce, a tak jest półcień więc mi pasują. Z takiego źródła to można zamawiać
Do tego kolejne tulipany finola i black hero



Pani szalejesz z czarnymi tulipanami Piękne te black hero O takowych nie słyszałam
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:51, 04 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Aneta , czy ty będziesz w tę Twoja różankę sadzić rozchodniki ?? Ktoś planował taki zestaw ale nie wiem u kogo czytałam...
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 13:13, 04 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
olciamanolcia napisał(a)
Aneta , czy ty będziesz w tę Twoja różankę sadzić rozchodniki ?? Ktoś planował taki zestaw ale nie wiem u kogo czytałam...


Wiesz co miałam taki pomysł ale u mnie byłoby tego za dużo, samych roż na rabacie jest sporo, do tego szałwie, perovskia, trawy. Obok różanki też trochę się dzieje, tam miałam ochotę dać rozchodniki ale mam obawy aby nie przegiąć Uważam, że one pasują wszędzie Zobaczę jak posadzę żywopłot i wtedy określę co i gdzie dam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 13:27, 04 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Wiaan napisał(a)


Wiesz co miałam taki pomysł ale u mnie byłoby tego za dużo, samych roż na rabacie jest sporo, do tego szałwie, perovskia, trawy. Obok różanki też trochę się dzieje, tam miałam ochotę dać rozchodniki ale mam obawy aby nie przegiąć Uważam, że one pasują wszędzie Zobaczę jak posadzę żywopłot i wtedy określę co i gdzie dam


Tak sobie myślę, że te trzy róże dam w rabatę pod ...graby. Dziś robiłam przymiarki i na tę chwilę to najlepsze dla nich miejsce. Będą miały słońce a potem lekki półcień, posadzę je w miejsce trzech kęp Mr Goodbud bo raczej z nich nic nie będzie. Na "pleckach' róż są hamelny, po bokach stipy a z przodu sesleria..
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 13:30, 04 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Przyszły też dziś cisy hoseri. Powiem tak, duże to one nie są, ale ładnie ukorzenione. Trochę będę czekać na efekt obwódki
Muszę odszukać fotki tych z zeszłej jesieni bo kupowałam w tym samym miejscu, zobaczę jaki przyrost.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies