Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Judith 13:59, 08 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
I ja!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Dorii 14:18, 08 lut 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Jakby mnie ktoś pytał jak ja na starość ogarnę ogród to bym odpowiedziwła że zarośnie i będę mieć dziki busz a jak mi nie będzie pasowało to zoram i posieję koniczynę.

Nie kumam zupełnie tego pytania. Lepiej całe życie mieć t-hujki i chwastownik (trawnik tylko taki mało zadbany jaki ma przeciętny niezainteresowany ogrodnictwem sąsiad/ciocia/kolega czy kto tam jeszcze) żeby na koniec życia nie mieć za dużo na barkach i nadal mieć chwastownik i przerośnięte suche t-hujki.
No jednak wolę puki mam siłę i chęci by mieć ładny ogród, mieć wlaśnie taki ogród. Jak na starość albo za tydzień się okaże że z jakiegoś powodu nie daję rady to wtedy się zatanowię co z tym fantem zrobić. Opcji jest wiele.

Jak planowaliśmy wybudować dom to mi teściowa odradzała i radziła mieszkanie kupić. Bo przecież w ogrodzie tyle pracy a w domu tyle sprzątania itp. i że rady nie damy. To jej powiedziałam że wolę mieć wokół domu pole chwastów a w domu bajzel niż pięknie wysprzątane, zadbane mieszkanie w bloku.

To się rozpisałam ale wiecie, czasami człowiek musi inaczej się udusi :⁠-⁠P
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Basieksp 14:43, 08 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Dorii zgadzam się z Tobą ja zawsze mówię, że to mój problem, mój ewentualny bałagan
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mirka 15:25, 08 lut 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Mogę i ja prosić o namiary na Świdośliwę?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiolka5_7 16:52, 08 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Wiaan napisał(a)
Świdośliwa, mój nabytek, fotka dla Wioli




Bardzo ładna
Bo u mnie w szkółce widziałam takie do kolan
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 17:05, 08 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Dziewczyny bardzo się cieszę, ze Wam się podoba stacjonarnie u mnie nigdzie nie ma szans na jaj kupno. To zdjęcie zaraz po wysyłce, teraz rośnie na tarasie w dużej, ocieplonej donicy, a docelowo będzie jedną z trzech z tarasowego projektu.
Już wysyłam Wam namiary
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:06, 08 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Agatorek napisał(a)
Ładnie rozkrzaczona

Anetko, Ty chyba miałaś albo masz lobelię. Czy ona szeroko się rozrasta?


Rozkrzaczona dobre
Tak mam lobelię i ona wąsko rośnie, u mnie nawet nie przemarzła
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:07, 08 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
DariaB napisał(a)
Ładna świdośliwa, dużo ma gałązek, stworzy fajny krzew. Widzę, że u Ciebie śniegu brak


Daria śnieg leży, to stare zdjęcie, z jesieni, zaraz jak przyszła
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:11, 08 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Martka napisał(a)
Aneta, świetny projekt, taras i roślinność otuli bardziej domek, nie będzie pustych ścian. Mniej trawnika - to trend i bardzo fajnie! Jestem po uszy na tak Trzymam kciuki, będzie fajna realizacja. Troskliwi i współczujący sąsiedzi zupełnie nie powinni zaprzątać naszej uwagi Za tym często kryją się zgoła inne ich odczucia Jedni z moich od zeszłorocznego stycznia nie odzywają się ….. zapewne skojarzysz, o co im chodzi
Swidosliwy to strzał w 10tke!


Tak sie cieszę na te prace tarasowe, czekam na wiosnę Doskonale wiem co masz na myśli jesli chodzi o gapiów
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:14, 08 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Dorii napisał(a)
Jakby mnie ktoś pytał jak ja na starość ogarnę ogród to bym odpowiedziwła że zarośnie i będę mieć dziki busz a jak mi nie będzie pasowało to zoram i posieję koniczynę.

Nie kumam zupełnie tego pytania. Lepiej całe życie mieć t-hujki i chwastownik (trawnik tylko taki mało zadbany jaki ma przeciętny niezainteresowany ogrodnictwem sąsiad/ciocia/kolega czy kto tam jeszcze) żeby na koniec życia nie mieć za dużo na barkach i nadal mieć chwastownik i przerośnięte suche t-hujki.
No jednak wolę puki mam siłę i chęci by mieć ładny ogród, mieć wlaśnie taki ogród. Jak na starość albo za tydzień się okaże że z jakiegoś powodu nie daję rady to wtedy się zatanowię co z tym fantem zrobić. Opcji jest wiele.

Jak planowaliśmy wybudować dom to mi teściowa odradzała i radziła mieszkanie kupić. Bo przecież w ogrodzie tyle pracy a w domu tyle sprzątania itp. i że rady nie damy. To jej powiedziałam że wolę mieć wokół domu pole chwastów a w domu bajzel niż pięknie wysprzątane, zadbane mieszkanie w bloku.

To się rozpisałam ale wiecie, czasami człowiek musi inaczej się udusi :⁠-⁠P


Dobrze, że się rozpisałaś, skorzystam z takiej odpowiedzi na zaczepki tych co się tak nadmiernie dziwią
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies