Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 13:34, 23 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
SUPER! dziekuje Kochana!
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 13:35, 23 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Gosienko juz go obcinalam...wlasnie te 40 cm i to walczylam o 10 cm z moim M bo on nie chcial ani centymetra wiecej.
____________________
Ogród u Mayi
kaisog1 13:46, 23 maj 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Co te chłopay mają z tymi betonami, kostkami i asfaltami??? No powiedzcie mi??? Co w tym ładnego? Że wygoda zgodzę się ale i wizualnie musi byc dobrze Nigdy nie zrozumiem mężczyzn hahhaha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Wieloszka 14:24, 23 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kaisog1 napisał(a)
Proszę Jednak pamietac trzeba, że tam jest tylko 40 cm.... tak na prawde to ja nie wiem czy to na tuje wystarczy.... Zawsze można asfalt wyciać i problem rozwiązany


Fajnie to wygląda w obu wersjach, ale rzeczywiście 40cm dla szmaragdów to trochę za mało... Tym bardziej, że nie da rady wyciąć asfaltu, bo małż pazurami broni każdego centymetra To może druga wersja z berberysami i pnączem? Przydałoby się coś wyższego, jakieś drzewa, ale w 40cm trudno będzie zmieścić im bryłę korzeniową, chyba, że małe(młode) drzewka, którym bryła się rozrośnie później? A bukszpany chciałaś tam dać kule? Fajnie by wyglądały kule rozmieszczone regularnie, wychylające się spomiędzy traw i trzmieliny na przykład
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Joaska 14:56, 23 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Wydaje mi się że na same szmaragdy 40 cm to mało, a gdzie tam jeszcze upychać trzmielinę czy berberysy,
asfalt ma to do siebie ze jak go korzenie podejdą to się będzie podnosił i pękał -M się zapłacze
Może faktycznie pnącza (mniej inwazyjne)+ trzmielina.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Sabinka 19:31, 23 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
No na umieszczenie roslin jednych przed drugimi nie ma mowy...jedynie po jednej na przemian...

Ja uwielbiam bukszpany (kule na pniu czy stozki czy niskie), trawki (mniam do schrupania) ale rece mi opadaja na widok tej szmaty szarej wiszacej! Nawet nie wyobrazacie sobie co sie dzieje jak sie one zerwie...lata na wszystkie strony...mam zdjecie. Chcecie zobaczyc dlaczego potrzebuje pomocy ?

To patrzcie...bo ja juz placze!

____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 23:11, 25 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
dziewczyny przemyslalam sprawe posadzenie roslin jak na zdjeciach bedzie nie mozliwe. Zbyt malo miejsca. Mozna sadzic pojedynczo w rzadku...i teraz zaczynaja sie schody.. ://///
____________________
Ogród u Mayi
Loosiuu 12:10, 26 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Może uwzględnisz pnącza? Na małych powierzchniach sprawdzają się wyśmienicie.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Sabinka 20:36, 26 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Probowalam to sobie wyobrazic ale Clematis'y nie wchodza w gre a samego Bluszcza na prawie 50mb to troszke bedzie za ciezko. Nie jest mi latwo to zaaranzowac i trudniej podjac decyzje.
____________________
Ogród u Mayi
justi 20:44, 26 maj 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Hej! Ale masz orzech do zgryzienia, nie zazdraszczam....nie wiem jak pomóc.... może pokaż sąsiadom projekcik Gosi, że tak ładniej i lepiej. Oni nasadzą tuję a Ty niższe piętro. Chodź znająć życie to nie wiem czy ten pomysł przejdzie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies