Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

Madzenka 23:15, 09 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Na koniec świata jechać żeby się ogrodowiskowo spotkać. Przecież wystarczyło do Szmitów się umówić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Matka 23:16, 09 wrz 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Bociek-a propos byś się mogła wkońcu ujawnić...chociażby avatarkowoBogda nigdzie nie wyjeżdża(narazie)to i nikogo nie zna
____________________
U Matki
Juzia 08:00, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Bogda napisał(a)
Bociek-a propos byś się mogła wkońcu ujawnić...chociażby avatarkowoBogda nigdzie nie wyjeżdża(narazie)to i nikogo nie zna


Oooo! Mam to samo!

Ale Boćka gdzieś przelotem widziałam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 20:09, 10 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Boćka można było u Szmitów sobie polukać
Bociek daj chociaż fotę futra
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 20:16, 10 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale historia! Bociek odleciał do ciepłych krajów i spotkał Anę, co się też wyrwała z ogródka?

Ściskam Was obie, ptaszki (niebieskie) wędrowne. Boćku dbaj o siebie. U nas kiedyś jeden zimował. Ale ludziska mu dogadzali na wsi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ana_art 22:51, 10 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
oj a żeby było ciekawiej to u Dorotki w domu która organizowała fakultety zobaczyłyśmy piękne białe futro normalnie jak Boćka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 17:38, 11 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Boćku, czekamy tu na ciebie jest ciepło, nie ma co leciec do ciepłych krajów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malwes 18:53, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
I ja tu zaglądam i czekam na Właścicielkę
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
bociek 19:44, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Hej, hej

Wpadam na chwilunie i lece Was poodwiedzac zanim mnie znowu wciagnie czarna dziura

Na poczatek wieeeelkie podziekowanie za pamiec i cierpliwosc do mnie.

Rzeczywiscie z Ania mialysmy niezwykle spotkanie. I nawet nie bylo jak spokojnie poplotkowac, bo ja w sporej grupie przyjaciol i z moimi Facetami, Ania ze swoim Facetem, ale spedzilysmy wspanialy i niezwykle ciekawy dzien.

Jak juz Ania napisala spotkalam moje sklonowane futro. Mlody dopiero mial mine

Po powrocie z urlopu totalna degrengolada w domu i zagrodzie (o pracy nie wspomne) Futro obrazone, ze nie pojechalo na wakacje i do dnia dzisiejszego strzela fochy, ale mam na niego sposob - weterynarz Niech ja go tylko zapakuje w trasporterek i strach zajrzy do kuperka
Mopy, odkurzacz i scierki stesknione, pralka z suszarka wrecz nie mogly sie nas doczekac

A teraz najgorsze co sie wydarzyc moglo:

Niemal tydzien czekalismy na odbior techniczny przylacza i az plakac mi sie chce jak ten trawnik bedzie wygladal zanim zasypiemy dziure i polozymy nadeschnieta darn
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 19:53, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
W zasadzie nie mam nic do pokazywania, wszystko juz widzieliscie. Zmian zero poza jedna dosyc istotna - chwasty wybujaly O, prosze jakie dorodne



Nawet jakis bratek mi sie wysial i z dzika radoscia kwitnie w zachwaszczonych berberysach



Ogrod podupadl, bo nie mam czasu a i dzien coraz krotszy Nie wiem kiedy to wszystko ogarne, ale nie bede pisac po proznicy




____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies