Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

hanka_andrus 00:41, 23 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sebuś!
Se buśkam Ciebie za te skróty we forumie!
Taki to nie zginie w tłumie!
Podpatrzy, wyniucha, resztę wyczyta,
I w jednym zdaniu zrelacjonuje! I kwita!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasya 02:53, 23 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41816
Sebek napisał(a)
Bociuś...

Co do mnie to .....


Sebek....
I o sobie na początku, żeby potem nie zapomnieć...

Milo, bociuś się poczuje jakby nigdzie nie odlatywal
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Juzia 07:47, 23 mar 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Dobre




____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
malkul 09:14, 23 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Boćku kochany nasz wróciłeś



Sebek- rozwaliłeś mnie tymi skrótami!!!!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
grupa_trzyma... 09:23, 23 mar 2016

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Sebek, z daleka widać żeś student. Skróty świetne! Teraz tylko kserówki każdemu i jesteśmy w domu. Tyle się dowiedziałam...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Kindzia 09:59, 23 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bociuśka!!! Nareszcie jesteś!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Krys 10:53, 23 mar 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
No Sebek dałes po całości
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Matka 14:38, 23 mar 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Sebek napisał(a)
Bociuś...

Co do mnie to trzeci wątek już pół roku ciągnę - ostatnio wianek machnąłem i pół forum przyszło go oglądać, już trzeci tydzień się nim jarają Pokazałem koleżankom na studiach i też cmokały - nad wiankiem, nie nade mną rzecz jasna

W ogrodzie Danusi perfekcja do potęgi entej - szał ciemiernikowy, nowy dywan rozłożony - perfekcyjne królestwo w najlepszej formie - tam mus nadrobić zaległości

U cioci Gosi storotkowe szaleństwo - w ogrodzie nie ma już miejsca to w domu posadziła - mus jej o ścianach wertykalnych podpowiedzieć

Kindzia robi zlot w czerwcu - liczymy, że skrzydła Cię zaniosą do Pszczyny w tym roku

Nawigatorka szaleje z wątkiem, że tu nawet najzdolniejsi czytacze forum nie nadążąją. Teraz profanacji kul dokonała i powstanie żywopłot bukszpanowy - oprawa ciurkadełka.

W Miłkowie odsłoniły się łuki po winogronach Będą róże, powojniki i rzygacze lub sikające putto (I hope so!)

Ana art zaczeła działać w ogrodzie - jeśli chodzi o liczbę wykonanych prac to nie wiem czy nie jest na prowadzeniu. Mus dogonić

Polinka jaja robi... 55 sztuk - co jak co, ale wg mnie powinna zrobić jeszcze jedno - co by parzyście było, jak to Pan Bóg w zamyśle miał

Madżenka tak obsadza donice, ze wszyscy dooopościsku dostają - a ja to już na pewno Musi nam coś na rozluźnienie polecić z H.

Mała Mi muminkuje - rozumiem, że doczytałaś, że teraz są muminki do kwadratu?

Ola leon wszystkich doprowadza do depresji swoją perfekcją - o ogrodzie nie wspominam

Juzia jedzie na południe, z zaproszeń nie chce skorzystać - a my tacy gościnni

Ewa004 planuje intensywne kopanie - ale do tej pory nie wiem czy tuje zostają czy jednak będzie widoczny mur

Karolina popcorn takie cuda wysiała, że jak to wzejdzie i zacznie owocować to będziemy się pewnie wszyscy zastanawiać czy to marchewka czy jednak pomidor... Aha - z Tajlandii wróciła - wspólne Filipiny w 2017 już planuje z nią całe forum

Nicol 21 ma pieska... Nadpobudliwego - suczka albo pies, więc nie wiem czy jestem wujkiem czy ciocią tego maleństwa

Marta Zielona nabawiła się łokcia tenisisty i się rehabilituje... Ale w Katarze mógłbym leczyć każdą dolegliwość

KAcha123 drzewa nakupiła - dasz wiarę? Jakby mało miała

Iwk4 kupiła kule bukszpanowe przecenione na 75% - a wystarczyło rozbić doniczkę Już szykuję chytry plan

MAD jajo robiła - i kuchnię ufafluniła... Ale za to teraz lśni jak psu... futro

Jazzy będzie zbijać trumny warzywne - całe forum czeka na zdjęcie surowych dech

Kuba Ewa doniczki obsadziła - ale same doniczki takie ładne, że pokrzywa wyglądałaby w niej szlachetnie

MArgarete spotkanie grupy łódzkiej ostatnio zorganizowała

Eee tam też trumny warzywne zbija Będzie też powstawać przedogródek w tym roku

Gosia malkul wróciła z wywczasów i za robotę się wzięła Ale zapuściła ogród okropnie, bo nie dość, że drzewo na schodach jej wyrosło to jeszcze mchem zdążyło się pokryć i kwiaty stokrotek wydać

Ewakatowice coś nas ostatnio mniej kocha... Ale kwiatkami pochwaliła się na szczęście

To taki przegląd pierwszych 7 stron Resztę niech zrobi ktoś inny - bo ja w końcu student dzienny - na dodatek ciężko pracujący


Ooo, a o mnie nie wspomniał
Czyli mało ważnam
____________________
U Matki
Sebek 22:12, 23 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Sebek, z daleka widać żeś student. Skróty świetne! Teraz tylko kserówki każdemu i jesteśmy w domu. Tyle się dowiedziałam...


Po trzech sesjach mogę stwierdzić, że kserówki to przeżytek Teraz na elektronicznych dokumentach bazujemy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bociek 09:51, 24 mar 2016


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
ana_art napisał(a)
nooooooo kochana, wczoraj zerknęłam na dwa gniazda ale szybko odwróciłam głowe w obawie by nie zobaczyć siedzącego bociana do mnie jeszcze nie doleciały, ale widzę że jest nadzieja


I słusznie, trzeba być ostrożnym, bo fiesz, ja nie mogę brać odpowiedzialności za wszystkich członków mojej rodziny. a kawalarze się zdarzają
Lecą, lecą

ana_art napisał(a)
mówiłam że ok, tylko czasu potrzebuje wiesz jak daleko do tej Afryki


Niom, droga, długa i niebezpieczna

agata19762 napisał(a)
Witaj Boćku
W końcu wiosna i jesteś...

Czekam na te fotki


Bedą, będą, jeszcze momencik

Mala_Mi napisał(a)
To najprawdziwsza oznaka wiosny... nasz, prawdziwy bociek wrócił

Z Forum... jest nie do nadrobienia po tygodniu, baaaa po jednym dniu.... ja się poddałam, jedynie chyba Madżen jeszcze jakoś to ogarnia. Wrzucam do siebie, jak do pamiętnika ogrodowego.. forma blogu. Z przyzwyczajenia i z tęsknoty za fajnymi ludźmi..

Jak problem z rabatą to pukaj do mnie swoim dziobem..przylecę.. jak będę mogła to pomogę, ale na regularne zaglądanie nawet w wersji optymistycznej nie obiecuję, że to zrobię

Doba jest coraz krótsza

Ale super, że bociek i futro mają się zdrowo. Pszczółek tylko szkoda Ale z tego co czytałam to i u Pszczółki i u Kondzia są problemy z pszczołami. Ja z powodu Muminków uli nie planuje.. wystarczy, że kałuży będę pilnować jak ratownik..ale do Pameli mi daleko


Anek, no to mnie pocieszyłaś nie ma co Nie ma szans na ogarnięcie
Jak już zacznę kombinować to się na pewno zgłoszę, wiem, że kto jak kto, ale w bylinach to jesteś MISZCZ.

Muminki zdublowane, wiadomo, że oczy muszą być i na plecach A Pamela to przy Tobie jest małe miki

Mala_Mi napisał(a)
Odp. u mnie jest.


No przeczytałam i kurczę - toż to czarna rozpacz. Zeżrą wszystko

an_tre napisał(a)
Boćku teraz to dopiero naprawdę uwierzyłam, że przyszła wiosna, nawet mnie lekki dreszczyk przeszedł ze wzruszenia... witaj i zostań żeby wieszczyć słoneczne i szczęśliwe dni nie tylko w ogrodzie
wróciłaś pełna energii i planów życzę więc spełnienia i powodzenia w działaniach
ściskam serdecznie


Dziękuję Anulek

Milka napisał(a)
Wpadam się powita wiosennie.
Czytam, że będą zmiany, dojdzie kolor, buź


Irenko, tak, chyba pójdę w kolor, co się będę czaić

ewa004 napisał(a)
No dobra nie będę biła
Nie odlatuj tylko już tak bez pożegnania ok ?

Twoje futro cudne ,moje podobne tylko czarne umarneło mi niedawno


Nic nie obiecuję...
Przykro mi z powodu futra

Madzenka napisał(a)
Bociuś kochana nawet nie wiesz jak tęskniłam
Ale skoro jestes to oznaka najprawdziwszej wiosny w ogrodach i sercach. I wiesz co zatęskniłam z anasem dawnym forum ze spotkaniami Ogrodowiskowymi. Czas powrócić do nich i nie moze cię na nich zabraknąć.

Pokazuj foty będziemy doradzać


Ps dementuję Małą Mi że ograniam forum, jestem stale tylko na kilku watkach a chciałoby sie być więcej.
I skrót moze zrobić tylko Konstancja ale ją trzeba paskiem po tyłku przejechać coby wreszcie wróciła!




Madżenko Kofffana, ja też tęskniłam, dlatego jestem Ty nie ogarniasz? Niemożliwe, Ty jesteś Bogu niemeldowana i masz dobę z gumy Konstancja też na wagarach? Echhhhh

Bogdzia napisał(a)


Próżno prosic i tak odleci jak co roku. Pozdrówka Bocku , dobrze ze choc z bocianami wracasz do nas.


Bożenko, może tak być, kto to wie, sama nie wiem Ale miło wrócić. Jak do domu

Matka napisał(a)
Wiedziałam, że mnie znajdziesz cieszem SIEM

Dalej rudas? ja tyż


Ruda, ruda, taki dziw natury, rudy bocian. Chociaż bardziej stonowany teraz. Fiesz, wiek zobowiązuje

Matka napisał(a)
A skąd wiedziała, że ja to ja?

Szpszoly (tak mówi mój Antek)nowe som?


No jak Ciebie można nie poznać, nie rób jaj B... Matka
Pszczoly nowe beda, ale najpierw muszę sobie sprawić nowy ul. A to chwilunię.

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies