Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

bociek 09:53, 24 mar 2016


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Sebek napisał(a)
Bociuś...

Co do mnie to trzeci wątek już pół roku ciągnę - ostatnio wianek machnąłem i pół forum przyszło go oglądać, już trzeci tydzień się nim jarają Pokazałem koleżankom na studiach i też cmokały - nad wiankiem, nie nade mną rzecz jasna

W ogrodzie Danusi perfekcja do potęgi entej - szał ciemiernikowy, nowy dywan rozłożony - perfekcyjne królestwo w najlepszej formie - tam mus nadrobić zaległości

U cioci Gosi storotkowe szaleństwo - w ogrodzie nie ma już miejsca to w domu posadziła - mus jej o ścianach wertykalnych podpowiedzieć

Kindzia robi zlot w czerwcu - liczymy, że skrzydła Cię zaniosą do Pszczyny w tym roku

Nawigatorka szaleje z wątkiem, że tu nawet najzdolniejsi czytacze forum nie nadążąją. Teraz profanacji kul dokonała i powstanie żywopłot bukszpanowy - oprawa ciurkadełka.

W Miłkowie odsłoniły się łuki po winogronach Będą róże, powojniki i rzygacze lub sikające putto (I hope so!)

Ana art zaczeła działać w ogrodzie - jeśli chodzi o liczbę wykonanych prac to nie wiem czy nie jest na prowadzeniu. Mus dogonić

Polinka jaja robi... 55 sztuk - co jak co, ale wg mnie powinna zrobić jeszcze jedno - co by parzyście było, jak to Pan Bóg w zamyśle miał

Madżenka tak obsadza donice, ze wszyscy dooopościsku dostają - a ja to już na pewno Musi nam coś na rozluźnienie polecić z H.

Mała Mi muminkuje - rozumiem, że doczytałaś, że teraz są muminki do kwadratu?

Ola leon wszystkich doprowadza do depresji swoją perfekcją - o ogrodzie nie wspominam

Juzia jedzie na południe, z zaproszeń nie chce skorzystać - a my tacy gościnni

Ewa004 planuje intensywne kopanie - ale do tej pory nie wiem czy tuje zostają czy jednak będzie widoczny mur

Karolina popcorn takie cuda wysiała, że jak to wzejdzie i zacznie owocować to będziemy się pewnie wszyscy zastanawiać czy to marchewka czy jednak pomidor... Aha - z Tajlandii wróciła - wspólne Filipiny w 2017 już planuje z nią całe forum

Nicol 21 ma pieska... Nadpobudliwego - suczka albo pies, więc nie wiem czy jestem wujkiem czy ciocią tego maleństwa

Marta Zielona nabawiła się łokcia tenisisty i się rehabilituje... Ale w Katarze mógłbym leczyć każdą dolegliwość

KAcha123 drzewa nakupiła - dasz wiarę? Jakby mało miała

Iwk4 kupiła kule bukszpanowe przecenione na 75% - a wystarczyło rozbić doniczkę Już szykuję chytry plan

MAD jajo robiła - i kuchnię ufafluniła... Ale za to teraz lśni jak psu... futro

Jazzy będzie zbijać trumny warzywne - całe forum czeka na zdjęcie surowych dech

Kuba Ewa doniczki obsadziła - ale same doniczki takie ładne, że pokrzywa wyglądałaby w niej szlachetnie

MArgarete spotkanie grupy łódzkiej ostatnio zorganizowała

Eee tam też trumny warzywne zbija Będzie też powstawać przedogródek w tym roku

Gosia malkul wróciła z wywczasów i za robotę się wzięła Ale zapuściła ogród okropnie, bo nie dość, że drzewo na schodach jej wyrosło to jeszcze mchem zdążyło się pokryć i kwiaty stokrotek wydać

Ewakatowice coś nas ostatnio mniej kocha... Ale kwiatkami pochwaliła się na szczęście

To taki przegląd pierwszych 7 stron Resztę niech zrobi ktoś inny - bo ja w końcu student dzienny - na dodatek ciężko pracujący


A niech mnie świnia powącha. SEBEK, pojechałeś jak piorun

Dzięki, a możesz tak codziennie? Może wątek założymy - skrót dnia
Ja nie wytrzymiem normarnie Lof ju
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 10:03, 24 mar 2016


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Kochani, pozostałym miłym gościom odpowiem później, bo czas mnie goni a robota w lesie.

Na razie kilka poglądowych fotek, obiecuję postaram się lepiej, ale naprawdę muszę lecieć...

Mój nowy nabytek - brzózka Doorenbos. W tle ekran z cisów. Dojdą trawki, teraz ścięte. Mam nadzieję, że jak pojawią się liście i trawki wyjdą to będzie ładniej. Tutaj mam jeszcze żurawki do czyszczenia.

Trawnik obraz nędzy i rozpaczy. Świeżo po wertykulacji, wymaga dosiewki, podwyższenia pH i nawozu.



I front domu, tutaj do przycięcia wrzosy, mus odchudzić stożek, bo mi się spasł, no i żurawki. Dojdą też kulki bukszpanowe w nóżki lizaka. I trafki świeżutkie, jeszcze nie wiem jakie, ale chiba żółta Hakone



Trafki wciąż nie ścięte. Będę po świętach jeszcze porządkować, ten rozgardiasz, kret mi narobił też szkód, ale jakoś ogarnę. A rabata do korekty barw pod chojakami za buksikami. Tam jest teraz full ściernisko, ale będzie San Fransisco

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Juzia 10:29, 24 mar 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Ale tam z tą brzózką to jest mega!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Sebek 10:32, 24 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale drzewisko sobie fundnęłaś!
Trawniki mamy identyczne - jak dotrę jutro do domu (może szef się zlituje ) to muszę sypnąć nawóz, bo ma być ciepło to powinien ruszyć


Ze skrótami nie wiem czy wydolę - po za tym jak się to napisze raz na jakiś czas to jest efekt - a tak by się opatrzyły
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewa004 11:06, 24 mar 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No padam z tego skrótu
Sebek masz szczęście że mnie nie ominąłeś ....bo wiesz co najgorsze ? zostać pominiętym w czymś zbiorowym
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Sebek 11:31, 24 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ewa004 napisał(a)
No padam z tego skrótu
Sebek masz szczęście że mnie nie ominąłeś ....bo wiesz co najgorsze ? zostać pominiętym w czymś zbiorowym


Ale myślisz, że Ci pominięci strzelą focha? Oby nie...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 11:32, 24 mar 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja strzeliłam, a co

____________________
U Matki
Sebek 11:38, 24 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Matka napisał(a)
Ja strzeliłam, a co



No fiesz! Tyle lat się znamy!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 12:49, 24 mar 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Hehe
____________________
U Matki
Madzenka 19:02, 24 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek a tak adwocem skrótu, właśnie przygotowuję reklamę na dupościsk trafiłeś w sedno i będzie to produkt na U ale bez MG

Bociek a tak na marginesie to pieknie utuczyłaś stożka . Z hakone bede i ja dalej eksperymentować. Zmówiłam juz u Finki 20 szt
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies