Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 20:23, 21 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 20:25, 21 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Martwiłam się, że nie mam siewek werbeny


I jeszcze zeszłoroczne w 95% puszczają listki



I na koniec moje pluszaki (strzegą dostępu do domu )

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
SlonecznyOgrod 20:34, 21 maj 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ogród to Ci się już ładnie zapełnia, widać cudne kolory
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
antracyt 20:36, 21 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Pluszaczki miny mają czadowe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 20:37, 21 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10006
Coraz więcej do podziwiania u Ciebie busz bardzo ładny i te wszystkie kolory klony i cała reszta i psiaki też, a Wenus jaka duża
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 20:45, 21 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Agnieszka, u Ciebie jak zawsze na bogato . Jak kukliki to we wszystkich kolorach, jak klony palmowe - także . Jak pluszaki - to cztery .
Zrobisz zbliżenie tej rozczarowującej magnolii? Bo na zdjęciu, które zamieściłaś nie widać rozczarowania .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 20:49, 21 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zazdoszczę Ci, że masz miejsce na tyle klonów. Uwielbiam klony. Niby mój ogród też nie mały ale bardzo się już skurczył. Psinki do miziania
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Martka 21:51, 21 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agatorek napisał(a)
[

Tu już busz!
Aga, też masz żółtego kuklika pamiętasz może, jaka to odmiana? I oczywiście wszystkie inne Piękne. Klony uwielbiamy, pięknie z nimi po deszczu, prawda? Głóg piękny, warto sadzić drzewa w rozmiarze XXXXXL Efekt "na już" czasem jest potrzebny.

Edit: Miny pluszaków rozbrajające ..... przypozowały
Agatorek 22:31, 21 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Darcia, powoli coś tam rośnie

Zuza, pluszaki w ogóle są czadowe . Niby takie niewiniątka, ale wcale nie są takie grzeczne

Basiu, Venus już jest wielkości i wagi Zeusa - 56 kg. Czy przerośnie na wysokość Brutusa, nie wiadomo, ale ma szansę . Busz nad oczkami z przodu będzie jeszcze większy, jak zakwitną rudbekie i inne

Judith, klona jeszcze mam pomarańczowego, w szkółce mojej. Przyjechał jako grab japoński . Jutro zrobię zbliżenie kwiatków tej magnolii. Naprawdę słaba jest (przynajmniej dla mnie).

Asiu, pomiziam psiaki jutro . Klony też uwielbiam, każdy gatunek . Mam jeszcze trochę miejsca, może w przyszłym sezonie jeszcze gdzieś dosadzę .

Martuś, mam dwa żółte kukliki. Jeden, taki podobny bardziej do zwisającego dzwonka to lemon drops, drugi, ten bardziej pełny to tales of hex.
Głóg akurat nie był taki duży przy sadzeniu (ale mały też nie ). Ten ze zdjęcia jest w ogrodzie od kilku lat. Nowe, sadzone na jesieni, jeszcze nie kwitną.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 22:34, 21 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aga ależ masz tych kuklików, jestem nimi zauroczona

Busz bardzo przyjemny, pluszaki pomiziaj.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies