Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

olciamanolcia 09:54, 22 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6863
Agatorek napisał(a)


Bajeczka pieknie się komponują zielen i bordo super zestaw
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 09:54, 22 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6863
A pluszaki są świetnie - strach do Ciebie pod bramę podejść
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Alija 15:09, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8573
Agatorek napisał(a)




I na koniec moje pluszaki (strzegą dostępu do domu )


Aga, pięknie wszystko rośnie, busz Ci się już zaczyna robić, tyle odcieni zieleni, pięknie.
To zdjęcie musiałam zacytować, psia mafia jest super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 17:39, 22 maj 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10134
Zajrzałam na początek wątku, by mieć lepsze porównanie co ile urosło. Najbardziej, to widać wielką ale to wieeelką różnicę w ilości drzewek i wszelkiego dobra kwiecistego.
Zrobiło się kolorowo, a jak to wszystko urośnie większe, to rzeczywiście się nie znajdziecie. Dobrze, że stróże ogrodowi czujni, to zaprowadzą eMa do eMowej...
Zachwycająco już jest. Brawo Aguś!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 18:52, 22 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Madzia, psia mafia, świetne określenie .
Kukliki jakoś mi się udały, wszystkie zeszłoroczne sadzonki.

Sylwia, trzymam kciuki za deszcz u Ciebie. Ty biegasz z konewką, a ja tylko pielę, pielę i pielę. Jakaś masakra z tymi chwastami w tym roku, wydaje mi się, że rok temu było ich mniej.
Psiaki wpatrzone, bo wiedzą, że czasami coś im rzucę z pod drzwi .

Basiu, ta psia mafia czasami przesadza z tą obstawą, plączą się pod nogami, już nieraz się połknęłam o jednego, czy drugiego. Albo tak się cieszą, że skaczą wszystkie (no, może Elza jest najbardziej opanowana) wokół. Trzeba uważać, to ciężka szarża

Daga, taki tekst na koszulkę byłby świetny. Chyba sobie zamówię taką na Allegro, czy czymś podobnym .

Kasiu, ogród zapełnia się, to fakt. Niestety chwastami też . Mały ogród=mało chwastów, duży ogród= dużo chwastów. Serio już wolę zrywać darń .

Magda, a wiesz, że już nie kopią? Wcześniej zdarzało się to częściej. Już nawet Venus nie interesuje się trawkami i ich nie wykopuje. Chyba że nie zauważyłam . Albo ma przerwę w kopaniu.
Oczywiście kilka trawek mam do uzupełnienia, bo w zeszłym roku wykopywała mi z jednej rabaty i 2, czy 3 sztuki nie przeżyły kilkukrotnego wykopania. Strat trochę było, kilka połamanych drzewek, obgryzionych gałęzi. I tak, jak na ich rozmiary (rozmiary psów), nie było tego za dużo.

Aniu, ten busz, to powstawał podczas budowy albo niedługo po, więc kilka lat już rosną te roślinki.
Psinki baaaardzo lubią mizianie, drapanie i przytulanie. Brutus jest taki, że przychodzi i wkłada łeb pod rękę, żeby go głaskać .

Ewa, tekst na koszulkę równie dobry .
Psiaki dziękują .

Justyna, pod bramę mona podejść, byle nie była otwarta
Bordo rzeczywiście ładnie pasuje do zieleni. Lubię i mam sporo

Alicjo, dziękuję , psia mafia również

Dziękuję Elisko . Wiesz, w ogrodzie każdy idzie do swojej pracy, znaleźć się nie musimy, w domu wieczorem wystarczy . Chociaż eM i tak zawsze mnie znajdzie, bo twierdzi, że robię lepszą kawę, niż on (tiaaa, włączam po prostu ekspres ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 18:54, 22 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Dla Judith, zbliżenia magnolii Blue Opal



Kwiatki zrobiły się bardziej zielone niż niebieskie . Nie są złe, ale żadna rewelacja.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 19:19, 22 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9856
Agnieszko, miałaś rację z tymi kwiatami .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:35, 22 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81567
Faktycznie dekoracyjne tylko w pąku
ale magnolie i tak dekoracyjne cały sezon z liści
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 20:52, 22 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Widziałam tę magnolię kwitnącą chyba trzy lata temu. Jeździłam wtedy po szkółkach w porze ich kwitnienia bo chciałam kupić jakieś. Też się wtedy nią nie zachwyciłam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kordina 20:53, 22 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Agatorek


I na koniec moje pluszaki (strzegą dostępu do domu )

[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/233/2339662/original.jpeg[/img]



Och z taką psią obstawą możesz spokojnie wywiesić na drzwiach kartkę - "klucz pod wycieraczką"
Ogród pięknie się prezentuje.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies