Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Mary 11:44, 04 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Agatorek napisał(a)
Zrobiłam jeszcze fotkę zegara. EM jeszcze nie zdążył zdjąć lampek


Super wygląda z lampkami. Szkoda zdejmować.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Judith 11:53, 04 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Mary napisał(a)

Super wygląda z lampkami. Szkoda zdejmować.

Zgadzam się. I pytam: po co zdejmować?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ewsyg 16:33, 04 lut 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
\Agnieszko, super zakupy. Nowe róże też zamawiasz ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ewik 18:08, 04 lut 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zakupy super, ciemierniki cudne, stacjonarnie kupiłaś czy wysyłkowo ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Mary 19:23, 04 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Agatorek napisał(a)

Jaka to odmiana?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Agatorek 19:50, 04 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Marysiu, Judith, dziękuję za pochwałę lampek, być może zostaną (miały być podczepione pod dach altanki)

Marysiu, w opisie miałam, że to „ciemiernik limonkowy” . Jest bardzo podobny do double ellen green.

Ewa (ewsyg), myślę cały czas nas różami. Na rabacie przy bramie mam sporo jeżówek, ale nie podoba mi się efekt (powinnam je inaczej posadzić). I na wiosnę albo zmienię ich ułożenie, albo zamienię na róże Bonica. Poza tym chciałam kupić jakąś miniaturkę do donicy (tej czerwonej wazy), tylko nie jestem pewna jaki kolor będzie w niej dobrze wyglądał.

Ewa (Ewik), kupowałam wysyłkowo, przed zakupem prosiłam sprzedawcę o aktualne „Real foto” i się nie zawiodłam. Wyślę Ci namiary na priv .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 02:16, 05 lut 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4744
Magara napisał(a)
Dobrze Cię widzieć w dobrej formie
Agatorek napisał(a)
Rozkręcam się

Jak się ma królestwo ogrodowe, koronę i berło z tłuczka, to nie dziwota
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 20:34, 05 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Przez zimę (grudzień, styczeń) byłam uśpiona…a teraz mam pootwierane różne strony z roślinami i jak to ja:
O, ale fajny krzew. To drzewko bym chciała. I to. I tamto. I jeszcze takie. A może jeszcze takie?

Maskara

Jak zwykle wszystko od końca. Czyli najpierw się zawalę roślinami, a później będę wytyczać nowe rabaty, żeby je gdzieś posadzić .

Oczywiście zapominam, że moja mama ma dla mnie jeszcze różne roślinki ze swoich nadwyżek….
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:23, 05 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6652
Aga, Ty masz takie przestrzenie, że możesz sobie pozwolić (jeszcze ) na wszelką frywolność zakupową
Mnie mocno ogranicza i zniechęca i hamuje kurcząca się działka Platan mi się marzy, ale jak sobie pomyślę jaki on wielki... I jak sobie przypomnę, że już mam inne drzewa i np. tulipanowca... I jeszcze jak pomyślę, że nie zamierzam umrzeć w ciągu najbliższych 30 lat kiedy to wszystko co już mam posadzone mi się niewątpliwie rozrośnie - to hamulce zakupowe, połączone z Głosem Rozsądku, odpalają się u mnie samoczynnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 23:33, 05 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
W sumie, jak u mnie to wszystko się rozrośnie za 30 lat, to po prostu nie będę wychodzić za dom .
Mój głos rozsądku jest jeszcze zagłuszany przez chciejstwa. Niestety .

Na dodatek wczoraj dowiedziałam się, że w niedalekiej szkółce, gdzie do tej pory były iglaki - głównie tuje w różnych rozmiarach i odmianach, to od zeszłego roku mają wielki wybór traw, bylin, krzewów. Nie wiem, jak z drzewkami liściastymi, ale zamierzam się tam wybrać. Może nie teraz, bo bym dziwnie wyglądała, jakbym szukała w zaspach jakichś roślin w doniczkach .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies