Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Napia 14:56, 06 lut 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Świetne zakupy, a korna naprawdę w sam raz Jak zamierzasz ją wykorzystać ?

Światełka na zegarze wyglądają the best, jak dla mnie dekoracja ogrodowa na cały rok
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
LIDKA 20:02, 06 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7141
Magara napisał(a)
Aga, Ty masz takie przestrzenie, że możesz sobie pozwolić (jeszcze ) na wszelką frywolność zakupową
Mnie mocno ogranicza i zniechęca i hamuje kurcząca się działka Platan mi się marzy, ale jak sobie pomyślę jaki on wielki... I jak sobie przypomnę, że już mam inne drzewa i np. tulipanowca... I jeszcze jak pomyślę, że nie zamierzam umrzeć w ciągu najbliższych 30 lat kiedy to wszystko co już mam posadzone mi się niewątpliwie rozrośnie - to hamulce zakupowe, połączone z Głosem Rozsądku, odpalają się u mnie samoczynnie



A Olciamanolcia platany tnie a ja za jej przykładem tez pociacham moje. No a Ty możesz mieć kulisty. On nieduży.
My już jesteśmy w tej drugiej , lepszej połowie życia. Toć nie możemy sobie żałować przyjemności. To grzech.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 22:39, 06 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Agnieszka, koronę postawię na jakiejś doniczce z roślinką, której pędy będą przerastać przez pręty. Tak samo zrobię z klatkami
Światełka dziękują

Haha Lidka, masz 100 % racji z tymi przyjemnościami . Dziś przeglądałam donice na taras .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:48, 12 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Piękne te Twoje zakupy. Pomogą zapewne wyjść ze strefy 3xk.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:57, 12 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Haniu, jeszcze tylko żeby było odrobinę cieplej
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
DariaB 15:12, 13 lut 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Aga bardzo klimatycznie wygląda zegar z lampkami, zakupy też widziałam, świetna jest ta klatka! Ciemierniki piękne nabyłaś.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Agatorek 18:45, 13 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dzięki Darcia

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 14:22, 14 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Agatorek napisał(a)

Na dodatek wczoraj dowiedziałam się, że w niedalekiej szkółce, gdzie do tej pory były iglaki - głównie tuje w różnych rozmiarach i odmianach, to od zeszłego roku mają wielki wybór traw, bylin, krzewów. Nie wiem, jak z drzewkami liściastymi, ale zamierzam się tam wybrać. Może nie teraz, bo bym dziwnie wyglądała, jakbym szukała w zaspach jakichś roślin w doniczkach .


Bardzo się uśmiałam, jak wyobraźnia natychmiast podsunęła mi obrazek, jak okutana cieplutko w czapie i wielkim szalu, chodzisz z miotełką i zgarniasz śnieg z roślin w szkółce, by roślinkę "zidentyfikować"
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 18:48, 14 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Na szczęście odłożyłam wyjazd do szkółki na późniejszy czas . Chociaż teraz śniegu już nie ma, ale i tak jeszcze za wcześnie na zakupy.
Oprócz tych internetowych oczywiście
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 19:11, 14 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7141
Aga ja dziś pociełam moje rośliny.
Z zakupów mam ciemierniki i 3 niezbyt duże zamówienia bylinowe.
Jak przyjdą to wsadze i na wiosne koniec szaleństw. Nastawiam sie na pielenie głównie.

U mnie wychodzą tulipany, prymulki i narcyzy. A róże pnące w pąkach.

Wiosna tuz tuż.

Co wsadzisz do klatek?


____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies