Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Juzia 00:14, 23 lut 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
SOrry ale nie dam rady przeczytać 60 str
ALe przejrzałam całe pismo obrazkowe i przynajmniej wiem mniej więcej jak wygląda twój ogród
Pracy będziesz miała po kokardki. Tyle ci mogę napisać na dzień dzisiejszy
Nie no... mogę jeszcze napisać, że każdy kolejny projekt rabat w okolicy oczka coraz lepszy, więc chyba idziesz w dobrym kierunku!

Aaaa! No i jak mogę wrzucić swoje trzy grosze... to bym całe to koło z zegarem obsadziła różami okrywowymi

Więcej dzisiaj z siebie nie wycisnę, ale zaznaczam wątek i będę bywać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agatorek 01:01, 23 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Koło z zegarem będzie „poprawiane” w tak zwanym międzyczasie .
Coś tam sobie rysuję jeszcze (żeby to naprawdę poszło w dobrym kierunku ), ale w weekend może uda mi się wyjść i popatrzeć na żywo, zanim coś tu wrzucę.

Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 07:17, 23 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Co posadzisz przy pergoli?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
UrsaMaior 10:57, 23 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
O rany, ale masz teren do ogarnięcia! Masakra, zazdroszczę!
____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 12:46, 23 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Uff, przeczytałam wszystko Ależ początki emocjonalne były, aż się denerwowałam kilka razy Baardzo jestem ciekawa Twoich dalszych posunięć, bo mam wrażenie, że masz duży luz i jeszcze może pójść w różne strony O frontowej rabacie nie napiszę nic A rabaty wokół oczka za domem rzeczywiście rysujesz coraz ładniejsze.
Jeszcze taka myśl mi przyszła do głowy - skoro masz tak wielki teren, to nie mogłabyś wydzielić dużego terenu tylko dla psów tak, by nie musiały/mogły biegać po całym ogrodzie? Czy nie bierzesz takiej opcji pod uwagę?
I chyba, poza realizacją zamierzonej rabaty, pomyślałabym na Twoim miejscu w tym roku o posadzeniu jakiś dwóch - trzech zagajników świerkowych w rogach działki, żeby już sobie rosło piękne zimozielone tło. Ale to ja, bo ja kocham drzewa, a zwłaszcza świerki, sosny i brzozy.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
MiluniaB 12:50, 23 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Coraz więcej osób odwiedzających na Twoim wątku - fajnie

Jestem ciekawa w jakim kierunku Twoje prace nad tworzeniem ogrodu pójdą

Czy cebulowe wiosną będą u Ciebie?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
AlinaP 15:25, 23 lut 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Hej Agnieszko. Zima już prawie za nami, ale to, co mogę doradzić w związku z odśnieżaniem długiej drogi dojazdowej: Najlepiej sprawdza się dmuchawa. Kiedy odsniezasz pługiem powstaje niecka-koryto, które w czasie zawiei szybko zapełnia się śniegiem. Dmuchawa wyrzuca śnieg na pewna odległość. Nie jest to takie proste, bo tak można działać przy suchym śniegu. Przy mokrym lepszy pług lub odpowiednio duża moc ciagnika Doświadczenie z tej zimy.
Poza tym Brzozowadziewczyna pisze, o czym ja też myślałam. W związku z psami również. Miałam podobne do Ciebie podejście do ogrodu-na luzie. Ale ważne było, żeby osłonić się od uciążliwych podmuchów wiatru i coś tam przysłonić.
Moje dwa ulubione słowa: docelowo i funkcjonalnie
Pozdrawiam
____________________
Ala
Alija 19:00, 23 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Agnieszko! Zerknęłam na "ogród pod chmurką" o którym pisałaś, dużo hortensji, traw, przestrzeń, ładnie. Można czerpać inspiracje.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 20:02, 23 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Milka napisał(a)
Co posadzisz przy pergoli?

Nie wiem jeszcze, to pewnie temat na koniec roku, albo przyszły sezon . Może jakąś pnącą różę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 20:04, 23 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
UrsaMaior napisał(a)
O rany, ale masz teren do ogarnięcia! Masakra, zazdroszczę!


Dzięki
Z jednej strony wielkość terenu to plus, ale z drugiej, trochę mnie to przeraża. Dlatego chcę to robić etapami/ częściami ogrodu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies