Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 09:06, 21 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Kasia, jakoś siłą rozpędu podziałałam. Teraz jeszcze tylko cięcie róż, nawożenie, dosypywanie kory, kanciki i mnóstwo innych . Ale wycinka suchelców już za mną

Marta, kupowałam na tej stronie, jeszcze nie zdążyłam go użyć. Ale nie mogę go tam teraz znaleźć. Może napisz do nich, kiedy ewentualnie będzie dostępny?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
MartaCho 09:20, 21 mar 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
Dzięki Agnieś!
Właśnie też tutaj kupowałam inne fajne przydasie, a tego nie i już nie ma, echhh. Może będą wkrótce, będę sprawdzać.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 09:53, 21 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Chyba tylko tam można go kupić. Pamiętam na jesieni znalazłam sprzedawcę na Allegro ze sprzętem tej firmy, ale nie miał tego noża do kancików. Napisałam do niego, czy ma, odpisał, że będzie miał za kilka dni i wtedy da mi znać. Do tej pory czekam na odpowiedź .
Ale później udało mi się kupić na stronie, którą podałam.

Także, jeśli już, to chyba tylko na tej stronie producenta będzie dostępny.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Martka 12:03, 21 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Moja siostra zamówiła na stronie producenta i odesłał jej pieniądze, bo już nie ma, ale chyba nadal nie zamieścił inf. o braku dostępności...
MartaCho 12:22, 21 mar 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
Nie ma go w ofercie teraz już. Napisałam do nich, czy będą jeszcze mieć dam znać, jak odpowiedzą
____________________
Marta Ogród zacząć czas
daszum 19:49, 21 mar 2023


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4451
Zazdroszczę ogrodowego powera.
2 miesiące do przodu to ogromne przyśpieszenie
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Ewik 21:15, 21 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Hakone w donicach będzie super
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gruszka_na_w... 21:51, 21 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Spałaś, spałaś, ale jak już się obudziłaś, to lecisz jak tornado. Tryskasz energią po tym zimowym odpoczynku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:10, 21 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Danusiu, to przez to, że pielenie mam już za sobą . To mi zawsze zajmuje najwiecej czasu. Pamiętam początek ubiegłego sezonu, to była jakaś masakra… chwastów więcej niż roślin. Ale też teraz może pomogła kora, w końcu rok temu rozsyłałam po rabatach.

Ewa, też tak uważam

Haniu, po prostu czekałam na odpowiednią melodię do pracy. A głównie chyba temperaturę . Najtrudniej zawsze jest zacząć… później jakoś leci
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Magara 23:49, 21 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Martka napisał(a)


Magaro, wycinanie to odrębna sytuacja. Tu najpierw wycinam i wywożę, potem dopiero biorę się za pielenie. Ale mówię o dwóch pojemniczkach podczas pielenia właśnie (hasło: zielony kolor). Jedne chwasty idą do kompostownika, a inne nie. Niestety załatwiłam sobie kompost gwiazdnicą, teraz mam jej pełno wszędzie tam, gdzie dawałam kompost. Dlatego nie chcę tego błędu powtórzyć.

Aaaa, to rozumiem
Ja też chwastów na kompost nie wrzucam - magiczne hasło, którego ja, początkująca forumowiczka, nie mogłam pojąć - "zawiązane nasiona" Teraz już ogarniam
Nie wyrzucam już na kompost wielu roślin, nie tylko chwastów. Generalnie wszystko co ma nasiona do mojego kompostownika nie trafia - na błędach się człek uczy Pielenie fasolki ze sryliarda naparstnic też uczy
P.S. Gwiazdnica to straszny badziew, umęczysz się z nią
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies