Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 08:34, 06 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Roocika napisał(a)
Ładna ta parocja Ciekawa jestem tego drzewka. Czytałam, że nie znosi wapnia w ziemi


Nic mi o tym nie wiadomo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 10:51, 06 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
Na słońcu rośliny się śpieszą Judaszek mega fajny
Nie wiem jakim cudem twój wątek mi wypadł z obserwowanych, a zastanawiałam się czemu u ciebie cisza
____________________
April April podbija las Mazowsze
ajka 12:20, 06 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3991
Agatorek napisał(a)
Zdjęcia parocji dla Ani Ajki

Podobno to odmiana Bella




Dzięki Aga, widzisz ty masz inną odmianę, zapiszę sobie. Moja Persian Spire nie przypomina zbytnio drzewka i ma też inny kolor liści.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 19:29, 06 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Jola, judaszek nn to mój ulubieniec .
Nie wiem, jak roślinom, ale mi już wystarczy słońca . Dziś u nas było ponad 28 st w cieniu .

Aniu, liście tej mojej odmiany co jakiś czas się zmieniają. W tym sezonie postaram się to uwiecznić
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 20:51, 06 cze 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judaszek NN też mi się podoba. Gdyby tak jeszcze popadało od czasu do czasu to temperatury byłyby znośne. Sucho jak pieprz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Basieksp 23:16, 06 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Judaszek nn śliczny ale ten drugi też się broni, taki kontrast jeden do drugiego
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 07:36, 07 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Asia, dokładnie, deszczu bardzo brakuje. I cały czas zmiany w prognozach. Zapowiadane opady odsuwają się w czasie .

Basiu, z judaszowców mam jeszcze 2 „chudziaki” i 1 połówkę (to chyba zasługa Zeusa sprzed kilku lat) i 1 „tyci tyci” (zasługa Venus) . Zawsze zapominam zrobić im fotki.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 08:38, 07 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Smakowite kąski ogrodowe pokazujesz! Śliczny ten Judaszowiec, i Parocja również! Kolkwicję potwierdzam, że to ona Żylistki masz śliczne!

Futrzaki drapię za uszkiem, dla nich taka pogoda też męcząca strasznie. U nas na południu troszkę chłodniej na razie całe szczęście- wczoraj w ciągu dnia odrobinę pokropiło, ale na ziemi nic nie widać, żeby deszcz spadł. Wieczorem udało się wyjść na polowanie na chwasty.
Z kolei córka była na wycieczce w górach i uciekali przed deszczem- dość mocno im dolało po drodze, przemoczeni wrócili.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kasya 08:45, 07 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41851
Aga, ty duzo kupujesz, czy tez masz wrażenie ze drzewka i krzewy w tym roku bardzo podrożały ?
Czy tylko mi się tak wydaje….
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basieksp 09:54, 07 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215


Basiu, z judaszowców mam jeszcze 2 „chudziaki” i 1 połówkę (to chyba zasługa Zeusa sprzed kilku lat) i 1 „tyci tyci” (zasługa Venus) . Zawsze zapominam zrobić im fotki.


No widać, że Wenus się kręci przy judaszowcu ale zobacz, ja mam jednego małego judaszka w ogrodzie, miałam dwa, ktoś mi jednego pogryzł czarny bez, pamiętam u Ciebie też miał powodzenie, u mnie też a i jeszcze nie mogę się dochować guzikowca, ten to ma nawet teraz wielkie powodzenie u Azymiałam go schowanego, bo dwa razy go dorwała, teraz odbił, Aza spoważniała, guzikowiec wiosną trafił w docelowe, fajne dla niego miejsce, wyszedł z ukrycia, i co? został kikut
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies