Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

sylwia_slomc... 20:39, 09 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Teoflora zachwycająca...kurcze bardzo mi się podoba, ale już chyba nie wcisnę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:18, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wiosnę masz w pełnej krasie. Jest na czym oko zawiesić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 21:19, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10327
Aga ale u Ciebie jest cudeńek do podziwiania guzikowiec według mnie powinien mieć białe guziczki ale ta fotergilla jak pisze Sylwia, też bardzo ładna no i ten wiąz jest piękny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:21, 09 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Cieszyłam się, że moje drzewka pokazują pąki liściowe, ale w porównaniu z Twoimi, to moje w powijakach dopiero...Nasz rejon 2 tygodnie z tyłu.
Twoje rośliny już wyrywają się do życia pełną mocą. Klonikóqw masz tyle odmian, że niektórych nawet nie znam, Ogród prezentuje się super
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 22:54, 09 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Ja też w tyle, jak Rumianka

Aga, niesamowicie masz i musi Cię strasznie duma rozpierać jak na to patrzysz Bardzo kibicuję

P.S. Gdybym miała basen to dziś bym się nie oparła, żeby tyłek moczyć, jakiś kosmos z tą pogodą...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Margo2 23:02, 09 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858
Ta pogoda mnie dobija. Chyba ze względu na taka nagłą zmianę pogody dzisiaj ledwo żyję.
Ile masz odmian klonów?
Każdy mnie zachwyca.
Uwielbiam ich listki.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Agatorek 23:39, 09 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Judith, no umknęło mi jakoś to pytanie. W tym roku ta magnolia raczej bez kwiatów będzie (w sumie to żadna strata ). Ale będę obserwować .

Sylwia, masz rację, zaraz poprawię

Haniu, dziękuję

Basiu, tak jakoś wyszło, że lubię różnorodność

Elisko, dziękuję. W sumie to ja też nie pamiętam nazw niektórych klonów, musiałabym sprawdzić dowody zakupów

Magarku, jestem bardzo dumna z ogrodu i z siebie . Zimna woda mnie jednak trochę zniechęciła do pływania . Ale chęci były duże .

Gosia, nie jesteś sama. Jak sobie pomyślę, że latem będzie jeszcze „gorzej”, to słabo mi się robi.
Też jestem wielką fanką klonów, nie wiem, ile mam odmian, po zdjęciach wychodzi, że trochę ich jest. Kiedyś policzę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 07:00, 10 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7305
Aguś nasadziłaś rarytasików i pięknie jest.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Monia81 07:40, 10 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8039
Rarytasik goni rarytasik ależ nam się ta wiosna rozkręciła. Aga bądź bardzo dumna z siebie bo przy takiej powierzchni udało ci się stworzyć coś mega fajnego
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
MartaCho 09:11, 10 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2199
No nic oryginalnego nie napiszę- przepięknie u Ciebie. Tyle różności, co jeden okaz to piękniejszy!
I jaka fachowa przyczepka i jakie apartamenty dla sierściuchów- każdy ma swój i pilnują się przydziału, czy różnie śpią? Raz w jednej budzie, raz w innej? Fajna ta Twoja wesoła gromadka!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies