Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 09:55, 11 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Aniu, to pierwsze to dereń elegantssima. Pagodowego też mam, jest już sporo większy
Wszystkie judaszowce mają pąki, niektóre mniej, niektóre więcej. Ale kwiatki to nic, ładniejsze i tak są listki. Jeden ma trochę suchych gałązek (tzn końcówek gałązek).
Szkoda tego Twojego, ale tak już bywa niestety .
Ja dziś będę wykopywać jednego klona palmowego, jest cały suchy, nie obudził się po zimie. Nie wygląda to na werticiliozę, ale na jego miejsce mam cyprysika, nie będę ryzykować.

Tarcia

Kasia, to „wina” gleby (czarna ziemia na glinie, czyli długo trzyma wilgoć) i słońca. Chociaż akurat miodunki lubią bardziej lekki cień. Ale przy takiej ziemi, rosną i na patelni.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 13:33, 11 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10279
Agatorek napisał(a)


Wiąz camperdowni


Ale zjawiskowy Mój starszy znacznie, a nigdy nie przyszło mu do głowy tak zakwitnąć. Jednak w słońcu jest dużo efektowniejszy
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:37, 11 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
Tez nie moglam uwierzyc, ze to Camperdowni
____________________
Ogrod nad bajorkiem
DariaB 14:25, 11 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Aga cudne masz te okazy drzew, prawdziwa kolekcja, jest co podziwiać. Dziękuję za propozycję odnośnie kaliny jednak rzadko bywam w Twoich rejonach
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
ajka 21:05, 11 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
Agatorek napisał(a)
Aniu, to pierwsze to dereń elegantssima. Pagodowego też mam, jest już sporo większy
Wszystkie judaszowce mają pąki, niektóre mniej, niektóre więcej. Ale kwiatki to nic, ładniejsze i tak są listki. Jeden ma trochę suchych gałązek (tzn końcówek gałązek).
Szkoda tego Twojego, ale tak już bywa niestety .
Ja dziś będę wykopywać jednego klona palmowego, jest cały suchy, nie obudził się po zimie. Nie wygląda to na werticiliozę, ale na jego miejsce mam cyprysika, nie będę ryzykować.

Tarcia

Kasia, to „wina” gleby (czarna ziemia na glinie, czyli długo trzyma wilgoć) i słońca. Chociaż akurat miodunki lubią bardziej lekki cień. Ale przy takiej ziemi, rosną i na patelni.


To duży ten dereń, moje elegantissima nie są aż takie wielkie, ale ja je tnę dość nisko. Pagodowego masz rok starszego od mojego, mój pierwszy razem z twoim kupowany przemarzł. Na szczęście ten trzyma się dobrze, chyba juz nic mu nie grozi.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 14:11, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
April, Tarciu, bardzo lubię tego wiąza. Mam jeszcze jednego, wyższego, też kwitnie (ale trudniej mu zrobić fotki )

Daria, dzięki . niestety trochę ciężko byłoby wysłać paczką, dość wysokie są.

Aniu, mój jeszcze nie był cięty
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosialuk 16:34, 12 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Aga przepiękny pokaz klonów. One zachwycają wiosną i jesienią. Zresztą nie tylko klony masz zachwycające. Mnie do wody jeszcze nie ciągnie, choć we wtorek było gorąco.
Czy twoje rosplenice Fairy Tails już ruszają?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 19:33, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Gosia, jutro zobaczę i dam Ci znać
Widziałam, że miskanty już zielone, ale nie zwróciłam uwagi na rozplenice.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 19:34, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Zostawiam tu mojego kochanego „kwiatuszka” ❤️. Paskuda lubi leżeć na rabatach.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
UrsaMaior 23:43, 12 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Haha słodziak
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies