Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 08:00, 16 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Marta, wszyscy byli zdziwieni tą ilością
Ale za to nadrabiam wielkością drzewek

Iza, dokładnie tak

Kasia, lipa kupiona w zeszłym roku, malutka, szczepiona , już nie pamiętam odmiany. Nie chciałam, żeby mi wyrosło wielkie drzewo. Nie, żebym miała coś przeciwko dużym drzewom, ale nie lubię jak mi coś kapie na głowę .

Ewa, Tarciu, dziękuję

Judith, no właśnie nie . To akurat był kierowca ze szkółki i miał jeszcze na pace drobnicę dla innego klienta

Gosia, no i nie będzie nowych rabatek . Kruszyna idzie nad basen, tam mam już posadzone 3 sztuki. Będzie szpalerek z jednej strony.
Wiśnia będzie „solo”, tak samo perełkowiec. Hibiskusa jednego oddałam mamie, dla drugiego znajdę miejsce na rabatach, tak samo jak i dla Hortensji, czy magnolii. Wiśnię też jeszcze gdzieś wcisnę .

Magara, ale z drugiej strony, jak się człowiek później chce najeść, to nie wie, z której miski . I dlatego mam jeszcze porobione zamówienia na drobnicę .
Czyli wszystko w porządku, ilość się będzie zgadzać
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasya 08:15, 16 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
A zmieści się ławeczka pod tą lipą ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 08:31, 16 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Agatorek napisał(a)

Dereń kousa rainbow





Ale cudo
Z psami wieczny kłopot. Ja właśnie wycięłam koreankę, która nie wytrzymała podkopów psa. Posadziłam tam Ice Dragona i oby pies się przeniósł bo dojdzie do scen drastycznych.
A Sweet Annabelle gdzie kupiłaś? Miałam swoją podzielić w tym roku ale się nie rozrosła, ma pojedynczy pieniek i muszę dokupić w związku z tym jedną. Niby ukorzeniam patyki ale nie wiem czy się uda.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Alija 11:43, 16 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Zakupy super, duże rośliny, więc od razu będzie widać na rabatach, tym bardziej na Twoich areałach.
Z psami tak już jest, ja mam co prawda jednego (drugi pies syna bywa u nas od czasu do czasu), ale też lubi zalegać na rabatach w swoich ulubionych miejscach. Masza na przykład ciągle podkopuje mi dwie kuliste tujki i śpi tam sobie, ja zasypuję, a za kilka dni dziura znowu wykopana.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gruszka_na_w... 17:46, 16 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
U Ciebie zakupy jak zawsze konkretne.
Przepięknie wyglądają te wszystkie Twoje listeczki i kwiatuszki na drzewkach i krzewach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rumianka 21:14, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Aguś, wiosna cała w kwiatach, drzewa zakupione taakie wielgachne, z pewnością znajdziesz im fajną miejscówkę. Ogród rozrasta się z każdym miesiącem...już teraz wygląda szałowo, a będzie jeszcze piękniejszy. Ilość nasadzeń robi wrażenie, ale przy tej wielkości tak być powinno... Co do kopania piesełów w ogrodzie to mój eM znalazł sposób na odzwyczajenie...w miejscu wykopanym wkładał odchody psa...i wyobraź sobie , że po kilku takich akcjach piesa przestała robić dołki...i po kłopocie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ajka 22:43, 16 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Agatorek napisał(a)
Trochę kwiatków zostawiam

Jabłonka Royalty



Jakie cudo! Pozazdrościć. Co za kolor.

Świetne zakupy, znów tyle drzew. Też bym chciała tak szaleć. Znów połowy nie znam. Idę o nich poczytac.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 23:44, 16 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Kasia, ławeczka owszem, zmieściłaby się, ale tam jej nie planuję .

Jola, sweet Annabelle też przyjechała z Pęchcina. Doniczka C9, 62 zł. (Nie wiem, czy taka sama cena jest na szkółce, na miejscu, ja zamawiam przez maila). Naprawdę ładna , jak posadzę, zrobię fotki.
W tym tygodniu nie ogarniam z niczym. Wszyscy się zmówili i ślą mi rośliny. A ja nawet nie mam czasu kartonów rozpakować. Dobrze, że chłodno jest
Jakby mi któryś zwierz stratował klona, to też byłoby z nim kiepsko .

Alicjo, tak już jest z tymi naszymi pupilami. U mnie tylko Brutus zalega mi na rabatach. Wie, że nie wolno, ale i tak się kładzie

Dzięki Haniu . Też lubię ten czas, ogród jest bardzo świeży, rośliny nie są umęczone upałem

Elisko, u mnie problemem nie są dołki, tylko Brutus, który lubi leżeć na rabatach, czasami na roślinach. Wiadomo, że to głównie byliny, czy małe trawki, ale i tak jest to wkurzające . Dołki kopane są przy rabacie, to mi aż tak nie przeszkadza

Aniu, dzięki . Zauważyłam, że mam skrajne zachowania. Albo nic nie kupuję, albo dostaję głupa i tu zamówię kilka drzewek, tu kilka bylin, tu jakiś krzewy, a dodatkowo jeszcze „sześciopaki”. Masakra
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:01, 17 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Dziś odwiedziły nas dzikie kaczki , po chwili postoju poszły w stronę basenu .



Zdjęcie niewyraźne, bo robione przez okno i powiększane.
Widać za to wyraźnie trawę po kostki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:06, 17 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Znaczy - basen będzie odpowiednio zagospodarowany
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies